reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
larkaa wózek miał być na cały okres kiedy Jurand będzie wymagał jeżdżenia w wózku i dlatego nie żałowałam kasy. Ale życie jednak pokazało co innego, jak wiesz mało siedzę w domu i pakowanie tego kolosa ciągle do bagażnika sprawia mi dużo problemów. Nie składa się za pociągnięciem jednej ręki a coś z dzieckiem muszę zrobić, a każda sekunda spędzona w foteliku to krótsza jazda w spokoju. Też wózek miał być dla drugiego bobasa, ale ani ja ani mój mąż nie pragniemy na obecną chwilę kolejnego potomka. Tak, że w moim przypadku i przypadku mojego dziecka wydatki to ostatnia rzecz. No i co jeszcze, kolos wózek mi już nie potrzebny Jurand na spacerach spał nie będzie, w wózku mu niewygodnie, bo nie może się poprzewracać, śpi tylko w domu w łóżeczku, co mnie mocno ogranicza. A co do wózków za 500zł to o tyle są lepsze, bo w wózku po Julce nadal się mieści i śpi mu się tam całkiem wygodnie, a nasza gondola już dawno w piwnicy.

mary105 jak dla mnie krzesełko spełniło wszystkie wymagania, njest tylko jedna pozycja siedząca, ale nie potrzebne nam nic innego, niska cena (bo nie wiem ile Jurand w nim będzie jadł), mały gabarytowo. Fotelik miał być coneco, ale w sklepie w którym byliśmy nie mieli tej firmy, wybrałam też jeden z tańszych, bo moje dziecię pewno szybko osiągnie 18kg i znów będę bluzgać, że dałam kupę kasy na chwilę.
 
Nowe miejsce do zabawy dla Wiktorka!!!!
 

Załączniki

  • DSC00577.JPG
    DSC00577.JPG
    20,7 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC00576.JPG
    DSC00576.JPG
    21,5 KB · Wyświetleń: 50
brukselka kojec jest piekny,ale moj synus dlugo by w nim nie usiedzial,dla niego najlepszym kojcem jest podloga,a na niej pelno rozrzuconych zabawek:-)
 
brukselka super kojec!!! powiem Ci, że na początku byłam nastawiona na kupno tego drewnianego, ale wczoraj w sklepie widziałam taki bardzo podobny do tego Twojego i bardzo mi się spodobał. Chyba go kupię :>

wczoraj przy okazji oglądałam też spacerówki w sklepie i jednak nastawiam się na kupno (na wiosnę) tego tańszego modelu Maclarena - Quest.
1207752633-24781_full.jpg
 
ja to bym musiała kupić kojec dźwiękoszczelny, ale i tak chyba bym do niego zaglądała co sekundę i jak bojownik by się darł to bym go musiała wyciągnąć. W sklepie go wsadziłam na chwilę do kojca i podobało mu się, bo fajna była siatka :-D:-D:-D, czyli max 1h zabawy.
 
Aga, godzina zabawy w kojcu to i tak baaardzo duzo, dzieci wiecej nie wytrzymuja przy jakims zajeciu, potem trzeba im i tak cos innego proponowac :tak:

Dziewczyny, Maclaren i Peg Perego to dobre i sprawdzone marki, takze ze spacerowek powinnyscie byc zadowolone :tak: Zreszta te dwie marki otrzymuja tez z reguly lepsze opinie Fundacji Warentest w testach porownawczych (z reguly dobre do zadawalajace w zaleznosci od modelu, larkaa - Quest otrzymal tylko dostateczny) - podczas gdy takie marki jak Hauck, Quinny, Hoco, ABC Design, Emmaljunga,Teutonia, Ossan, Hartan, Chicco, Herlag, Esprit, Graco, Bugaboo otrzymaly od zadawalajacy po dostateczny (jako ciekawostke podam, ze wozki z gondola np. Quinny Speedi SX, Emmaljunga Nitro City, Gesslein Future I loop, ABC Design Turbo 6S, Maxi-Cosi Mura 4, Brio Go, Babywelt Pro 4 S, I´coo Plasma Coco, Hauck Chicago Air, Herlag Sportwagen Rimini otrzymaly ocene niedostateczna).
 
mamaflavii jaka Ty obcykana jesteś w temacie :) to co, uważasz, że lepiej kupić ten droższy Maclarena?
Napisz, który tak w ogóle który wg Ciebie jest najlepszy :p
ja wolę zapłacić więcej, a mieć wózek jak najdłużej, a najlepiej jeszcze dla drugiego dziecka :)
 
reklama
Larka ja mam własnie maclarekna tylko ten droższy model i jestem bardzo zadowolona, mam go od urodzenia Alicji, na poczatku jeździła w nosidełku, ale tylko 3 miesiace bo w czerwcu ciepło i Ala juz za duża do nosidełka wiec sie przesiadłyśmy do wóza i bardzo fajny jest, leciutki, jedną reka sie składa. Teraz własnie sama wracałam z polski i musialam sama podołac z bagażem, Alą i wózkiem i spokojnie dalam rade, własnie dzieki temu, że wózek lekki i poręczny no i to, że jedna ręką można go składać i rozkladac nie jest bez znaczenia, dlatego ja go polecam :)
 
Do góry