reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Aga, godzina zabawy w kojcu to i tak baaardzo duzo, dzieci wiecej nie wytrzymuja przy jakims zajeciu, potem trzeba im i tak cos innego proponowac :tak:
Ale ta godzinka to tylko raz by była:-):-):-), kolejny raz w kojcu to by było piekło. Pomyśl sobie jak moje dziecię upierdliwe jest, dziś siedział w zlewie, bo tak się darł i mnie ciągnął, a jak go wyciągnęłam to myślałam, że mnie zaszczypie i szybciorem z nim po domu biegałam, żeby o zlewie zapomniał.
 
reklama
aga coś czuje, że Ty kiedy książke napiszesz o Jurim i to bedzie bestseller ;-) wiem, że to dla Ciebie moze nie być śmieszne, ale ja mam czesto ubaw po pachy (w pozytywnym sensie) jak czytam co wyprawiacie razem z Jurim :-)
 
wiesz co mnie też to śmieszy:-D:-D:-D, ale takie dzieci są. Moja siostrzenica też taka łobuziara, jak się z nią wariuje to ma uśmiech od ucha do ucha, a jak chcesz pobawić się z nią normalnie to chodzi naburmuszona.
a książki nie napiszę, nie umiem po polsku pisać:))
 
Aga ciesz się ze Juri charakterny jest!!! A nie takie cieple kluchy!!:-D
Masz świetnego synka:tak:
Wczoraj byliśmy na zakupach dla naszego małego królewicza i kopiłam mu rewelacyjny dywanik do pokoju:-D Ale się ciesze!! Małemu sie chyba tez podobalo bo raczkowal zapamietale i robil rozne dziwne figury:-) Wciskajac sie w kąt zapieral sie glową ,podnosil pupke i prostowal nozki.
 
mamaflavii jaka Ty obcykana jesteś w temacie :) to co, uważasz, że lepiej kupić ten droższy Maclarena?
Napisz, który tak w ogóle który wg Ciebie jest najlepszy :p
ja wolę zapłacić więcej, a mieć wózek jak najdłużej, a najlepiej jeszcze dla drugiego dziecka :)

Popatrz sobie na te strone: Stiftung Warentest Testbericht: Riskante Stadtflitzer-Kinderwagen (Baby-Mobil) - tu podane jest 15 przetestowanych spacerowek, z modeli Maclarena jest tylko Quest. Choc strona po niemiecku to skala ocen jest dosc wyrazista i mozna sobie wyrobic zdanie - 1 to bardzo dobry, a 5 to niedostateczny. Oceny sa bardzo surowe, jak widzisz nie ma w ogole oceny bardzo dobry, no i tu bardzo sie czepiaja szkodliwych substancji zawartych w materialach, z jakich wozki sa wykonane (stad wielu markom, nawet tym najdrozszym, sie niezle dostalo w innych testach - byla prawdziwa afera, bo okazalo sie, ze wiekszosc wozkow zawierala substancje szkodliwe dla zdrowia, a nawet rakotworcze). Z tego co przeczytalam w sprawozdaniu to tylko Peg Perego Pliko lite i Graco nie zawieral substancji szkodliwych.
Jak znajde cos wiecej o innych Maclarenach to napisze.
 
Ostatnia edycja:
ja sie przymierzam do takiego krzeselka do karmienia ale raczej nie an allego kupie tylko w sklepie niedaleko domu, bo kosztuja ok 130zl:tak:

KRZESEŁKO DO KARMIENIA Z POZYTYWKĄ WYGODNE NOWE (723294905) - Aukcje internetowe Allegro


Ostatnio dostana zabawka - pchacz z Chicco, sprawia Mackowi ogromna radosc :tak: Chwyta sobie za uchwyt i usiluje wstac a jak juz sobie staje przy zabawce to zachowuje sie jak mala torpeda :szok: podskakuje, śmieje sie, stara sie go pchac, ale sam nie jest w stanie tego zrobic :sorry: No i nie chce odstepywac ani na krok kolorowych pileczek ktore sa w tym zestawie... uczy sie je wrzucac do odpowiedniej dziurki
 
nimfii juz licytuje na allegro ten pchacz :-) młody dostał od dziadków tego pieska edukacyjnego fisher price ale na razie wiecej bawimy sie tym my :-)
 
Labudka znam to :tak:tez sie wiecej bawimy zabawkami edukacyjnymi niz maluszek :-p


Czy ktoras mama kupowala juc buciki dla maluszka? :rofl2:
Mam jedne ktore dostalam od szwagierki i na nich bylo tylko napisane ze jest wiek 6-9 msc i teraz zachodze w glowe jaki rozmiar butow kupic takiemu maluszkowi? :sorry: Bo juz niebawem sie przydadza... Dodam ze te buciki co mam juz sa male :no:
Skarpetki kupowalam na rozmiar 11-12 ale sa troszke za duze i teraz zastanawia mnie jak to jest z rozmiarowka butów dla niemowlakow
 
nimfi zmierz stópkę, moje dziecię zakłada roz. 20 i to nie wszystkie, bo ma taką grubaśną nogę.
Co do zabawek edukacyjnych, pamiętacie jak kupiłam Jurandowi gąsienicę, owszem bawi się nią, ale nie sam, muszę rączką z nim po niej manewrować. A co przeczytałam w książce, że zabawki edukacyjne na tym poziomie nic nie wnoszą dziecku do głowy, dziecko dopiero rozwija motorykę i lepiej bawić się z dzieckiem w kosi kosi, sroczka kaszkę ważyła itp. Jurand jest bardzo zadowolony jak się bawimy w kosi kosi. No i akuku pobija wszystko. Tak, że u nas koniec z zabawkami, świetne zabawki to odkurzacz, rura od odkurzacza, kremy, kable i inne sprzętciochy.
A pomijam takie dzieci wybitne jak Mila, która już jest szczebel a może ze trzy wyżej w rozwoju:))
 
reklama
Do góry