reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Ewunia-nie kupuj tego podkładu z gąbki, to jest siedlisko samych bakterii
i grzybków:no:

tak mówicie? Też chciałam kupić ale skoro odradzacie.....

A ja dziewczynka z UK chcialam powiedziec, ze w szpitalu dostaniecie po porodzie upominki dla dzidziusia i dla siebie. Naywa sie Bounty pack. ;-)

Fajowo macie , u nas co najwyżej można dostać jakiejś bakterji...:baffled:


Martusiu fajowe zakupki:tak::tak::tak:

wuyu - pojazd fajowy , te kółka są naprawde dobre:tak::tak:
 
reklama
Ha dobrze powiedziane, tyle u nas mozna dostac ;)

ja kupilam wczoraj wozek w komisie Baby Design Atlantic, ale jestem zadowolona, potem postaram sie wkleic fotke ;)i materacyk do lozeczka i becik, i naklejki jestem taka podekscytowana tymi zakupami ;)

słyszałyście moze cos na temat tego wozka?

a i jeszcze pytanko kupujecie, moze takie podklady na matercyk pod przescieradełko, bo widzilam takie ze z jednej strony ceratka a z drugiej frotte, i mozna prac w pralce nie wiem czy kupic cos takiego ?










 
Fakt gąbki są siedliskiem bakterii. Ja przy pierwszej córci do wanienki wkładałam pieluchę tetrową, teraz zakupiłam właśnie gąbkę. Moim zdaniem nie trzeba wariować z tymi bakteriami. One są wszędzie. My mamusie też jesteśmy siedliskiem bakterii, i co :confused: Taką gąbkę można sparzyć wrzątkiem, a my się już raczej nie będziemy wyparzać.
 
Na taka gabke moja kolezanke kladzie pieluche tetrowa do kapieli i chyba jest ok. Chociaz ja sama tez czytalam ze taka gabke to czesto powinno sie wymieniac. Ale na pierwszy miesiac szczegolnie dla niedoswiadczonych jest to chyba uzyteczne.
 
Ha dobrze powiedziane, tyle u nas mozna dostac ;)

ja kupilam wczoraj wozek w komisie Baby Design Atlantic, ale jestem zadowolona, potem postaram sie wkleic fotke ;)i materacyk do lozeczka i becik, i naklejki jestem taka podekscytowana tymi zakupami ;)

słyszałyście moze cos na temat tego wozka?

a i jeszcze pytanko kupujecie, moze takie podklady na matercyk pod przescieradełko, bo widzilam takie ze z jednej strony ceratka a z drugiej frotte, i mozna prac w pralce nie wiem czy kupic cos takiego ?


Jeśli chodzi o wózeczke to ja tez sie nad takim zastanawiałam ale.......nie kupiłam go tylko dlatego ze spacerówke mozna montowac tylko w jednym kierunku jazdy a mi chodziło zeby mozna było ja motowac w dwa kierunki jak bedzie i pasowało.Bo nasze dzieciaczki na jesien / zime beda miałay ok 6 miesiecy i napewno juz bedziemy chciały w spacerócw wozic i nie wyobrazam sobie miec dziecka tyłem do siebie.

A jesli chodzi o te podkłady co piszesz....to ja kupiłam takie przescieradełko które własnie na wierzchu na delikatna frotke a w spodzie delikatna ceratke wiec jak dzidzia jakims przypadkiem zsika sie na przescieradełko materacyk zostanie suchy.
Podkłady tez kupiłam ale takie typowe na przewijak choc na łózeczku które kupiłam z przewijakiem jest na przewijaku taka matka nieprzemakalna:-)
 
powiem Ci Blumetko ze tez mi sie to trochę nie podoba ze właśnie tylko w jedna strunę spacerówka, ale pocieszam sie ze w tej budzie spacerowej jest okienko na podgląd na Dzidziusia. sm wozek moze nie jest lekki, ale ma pompowane i skretne kola a ja polowalam na takie kola.

to ja w takim razie pomysle nad tym podladem z flanelką, zostala nam tylko do kupienia wanienka , fotelik, laktator,kosmetyi, i jeszcze musze kupic moskiteirie i folie na wozek , ale to przy okazji








 
Ogólnie wózeczek jest fajniusi.A jaki kolorek masz szary z turkusem? Bo taki najbardziej mi sie podobał. Ale my kupilismy Tako Jumper X on własnie jedyny ma tak ze spacerówke motuje sie w oba kierunki jazdy ale.......ma bardzo malutka gondole w srodku.Pocieszam sie ze nasze dzieciaczki urodza sie na same lato wiec nie bedzie im za ciasno bo raz ze dzieci lekko sie ubiera i nie trzeba zadnego spiworka bo zima to juz byłby problem dziecko jak w konserwie by lezało.
A Atlantic ma wieksza własnie ta gondolke nie za wiele ale jednak wieksza znaczy szersza, sama sie ostatnio dokładnie przygladałam w sklepie jak bylismy po łózeczko
 
a i jeszcze pytanko kupujecie, moze takie podklady na matercyk pod przescieradełko, bo widzilam takie ze z jednej strony ceratka a z drugiej frotte, i mozna prac w pralce nie wiem czy kupic cos takiego ?

ja bede miala materacyk od razu z pokrowcem, ktory ma jakas tam ochrone przed zamoczeniem, ale jednoczesnie przepuszcza powietrze.
Takie osobne podklady sa niezalecane, poniewaz zwiekszaja ryzyko smierci lozeczkowej, bo nie przepuszczaja powietrza. Tak przynajmniej czytalam w necie.
 
Kurde a ja się właśnie zdenerwowałam, bo zamawialiśmy wózek w kwietniu, kobieta mówiła, że MAX 2 tygodnie i będzie. Dziś dzwonię bo minęło już dużo więcej a ona mówi, że wózek będzie na 6 czerwca. Powiedziałam że wtedy to ja już będę dawno po terminie (nie musi znać szczegółów) i kupię ten wózek gdzie indziej.Powiedziała mi: jak zacznie pani rodzić to niech mąż przyjdzie damy coś "zastępczego". Powiedziałam jej, że ma czas do końca tygodnia i jak nie załatwi to stracą klientów bo kupimy gdzie indziej. No skandal kurde....zła jestem. :wściekła/y:
 
reklama
Regina i tak byłaś cierpliwa i długo wytrzymałaś. Przecież to już jest praktycznie koniec maja, ciekawe jaką tą furę zastępczą ci zaproponują:-)
 
Do góry