reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Tau ty to chyba odrana do wieczora po sklepach latasz:-D:-D ,zawsze wyszperasz coś szałowego , ja niestety niemam talentu do wynajdowania takich śliczności.
 
reklama
Monika_M super tlo ubranko :-)

Ja tez juz mam sporo ubranek tylko albo malutkie albo powyzej 3 mscy, musze teraz pokupowac takie pomiedzy jednym a drugim rozmiarem ;-) Ostatnio zaczelam sie rozgladac z aciuszkami na ebayu ;-) ale narazie nic jeszcze nie kupilam.

Tau super kocyk, tez sie ostatnio nad takim zastanawialam i tez niebieskim :-)
 
No macie dziewczyny oko do zakupow :tak: Ja jakoś nic ciekawego wydaje mi sie nie potrafie wypatrzeć, a jak juz wypatrzę to drogie :-(
 
Tricolor, nie martw się, ja mam talent do wypatrywania rzeczy niepraktycznych :tak: Teraz chodzę wokół biało-złotych adidasków niemowlęcych, a mój mąż tylko się puka w głowę i pyta: "A ty zakładasz do spania buty?" :baffled:
 
mam takie pytanie do doświadczonych allegrowiczek, czy są jakieś sposoby na skuteczną licytację?
chcę kupić na allegro łóżeczko, a że jest jeszcze sporo czasu postanowiłam złapać "okazję" i nie dać więcej niż ustaloną kwotę. Jednak zawsze przegywam, nawet o 2,50 zł (o tyle mogłabym dać więcej jakbym wiedziała), może są jakieś triki żeby być skuteczniejszym, o ile możecie je zdradzić.
Za każdą radę wdzięczna będę:-)
Pozdrawiam
 
mam takie pytanie do doświadczonych allegrowiczek, czy są jakieś sposoby na skuteczną licytację?
chcę kupić na allegro łóżeczko, a że jest jeszcze sporo czasu postanowiłam złapać "okazję" i nie dać więcej niż ustaloną kwotę. Jednak zawsze przegywam, nawet o 2,50 zł (o tyle mogłabym dać więcej jakbym wiedziała), może są jakieś triki żeby być skuteczniejszym, o ile możecie je zdradzić.
Za każdą radę wdzięczna będę:-)
Pozdrawiam

An, są takie programy, które licytują za Ciebie - ale też musisz najpierw założyć maksymalną kwotę. Moja sugestia - mój sposób to określić kwotę "od czapy". Zwykle ludzie dają np. 120 zł - Ty ustal 128,15 na przykład. Czasem takimi groszami jesteś w stanie przebić ofertę ;-)

Przykładowy program: Snip : Snajper Aukcyjny Allegro i eBay
 
mam takie pytanie do doświadczonych allegrowiczek, czy są jakieś sposoby na skuteczną licytację?
chcę kupić na allegro łóżeczko, a że jest jeszcze sporo czasu postanowiłam złapać "okazję" i nie dać więcej niż ustaloną kwotę. Jednak zawsze przegywam, nawet o 2,50 zł (o tyle mogłabym dać więcej jakbym wiedziała), może są jakieś triki żeby być skuteczniejszym, o ile możecie je zdradzić.
Za każdą radę wdzięczna będę:-)
Pozdrawiam
An, ja zawsze ustawiam na cenę moje maximum,to wcale nie oznacza ze tyle muszę zapłacić tylko to jest moja górna granica, jak ktoś przelicytuje to trudno. Poza tym ja obserwuje aukcje długoterminowe a licytuje dopiero pod koniec no i obserwuje pilnie końcówkę aukcji żeby jak by co to przebić. To jest moja recepta na skuteczna licytacje. Aha no i licytuje raczej od ludzi którzy mają dużo pozytywów. Powodzenia w licytowaniu ;-)
 
reklama
an ja robie podobnie jak Magni. Najpierw ogladam aukcje i nigdy nie licytuje wczesniej niz jakies 5-10min przed jej koncem. Wtedy ustalam maximum ile jestem w stanie dac za ta rzecz np cena jest 50zl i licytacja jest co 1zl. Ja daje np 100zl i w ciagu 5 min nie zawsze ktos zdola mnie przelicytowc. I takim sposobem udaje mi si ewygrac kazda licytacje.
Kolezanka moja np licytuje tylko takie rzeczy ktorych aukcja konczy sie w godzinach miedzy 8 a 14 w tygodniu roboczym ;-) Twierdzi ze malo jest wtedy osob tylko podbijajacych ;-)
 
Do góry