reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Tricolor nie mogę otworzyć linka i zobaczyć tego Twojego cuda:no: chyba poszukam go na piechotę w necie;-)

A zobacz czy ten link otworzysz
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
To jest strona tego uzytkownika (e-amazonka_pl), który sprzedaje te staniki.

Co do Oilatum to tez jak najbardziej polecam do codziennego uzytku do kapania dziecka. Zreszta tutaj mozna poczytać o produktach Oilatum - Start . Na stronie startowej mozna przeczytać :
"Oilatum to uznana w całej Polsce seria produktów stworzonych z myślą o codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. Perfekcyjne połączenie właściwości myjących i pomocnych w odtworzeniu naturalnego płaszcza lipidowego skóry powoduje, że Oilatum jest idealny dla skóry ze skłonnościami do przesuszania się i doskonałe uzupełnienie leczenia wszelkich stanów chorobowych przebiegających z nadmierną suchością skóry (np. AZS, łuszczyca). Stosując Oilatum na co dzień, chronisz skórę przed nadmiernym wysuszeniem i poprawiasz jej stan. Jeśli Twoja skóra cierpi z powodu alergii, Oilatum przyniesie Ci ulgę łagodząc i zmniejszając swędzenie."
 
reklama
Ja omijam ten watek szerokim łukiem żeby mnie nie kusiło, no ale czasami trudno sie powstrzymać ;-):-) Śliczne te wszystkie rzeczy ... jutro jadę z męzem na pierwsza przebierzke po sklepach z art. dziecięcymi :-) ( z Mama juz byłam w srodę na rekonesansiku, ale to nie to samo co z mężusiem ;-):-))
 
:-) Slodkie te mebelki i posciel. :-)

A sluchajcie wiecie jakie kocyki sa najlepsze? Bo przegladalam na allegro i widzialam ze sa polarkowe, welurowe, z mikrofibry, bawelniane...? :confused: Duzo tego, a ja nie wiem jakie sa najlepsze, szczegolnie ze chyba nie warto teraz kupowac jakis grubych kocykow, bo przeciez maluchy beda (planowo:tak:) na czerwiec. A ile kocykow warto kupic? 2 szt wystarcza? :-p Ale jestem poczatkujaca w tym wszytskim;-)
 
Angelika82 przepiękne te Twoje zakupy:tak: Oj zaczynam żałować, że nie mam miejsca na pokój dla maleństwa i przez to nie mogę poszaleć z mebelkami...:-( Ale może przy następnej dzidzi to się zmieni - póki co jakoś przeżyję, chyba;-):-D
 
Angelika jakie to śliczne wszystko.
Jak ja współczuję mojemu maleństwu że nie będzie miało swojego pokoju bo w kawalerce mieszkamy. Buuuu smutno mi :-(
Kurcze przez moją mamę żadnego ubranka dla małego nie mam. Ciągle tylko słyszę że jak będą przychodzić znajomi to sie ich nazbiera... ale co do tej pory mały ma leżeć z gołą pupą?? A już nie mówię o smoczkach, szczoteczkach i kosmetykach dla maluszka. O tym to zupełnie nie pomyślałam:szok::szok:
 
Monika_M pisze:
Ja pościel do wózka kupiłam tak na wszelki wypadek, po ubiegłorocznym lecie wszystkiego sie można spodziewać.
A jaka kupilas :confused:

Carmi pisze:
Ja mam zwykle 2 rozki materialowe (Jeden po Sandrze, drugi dostalam). Nie kupowalam innego bo Sandra ie chciala w nim wogole siedziec, tak machala raczkami i nozkami ze wicznei sie z niegy wykopywala, a ze teraz dzidzia rodzi sie na lato to nie wiem czy wogole uzyje takeigo rozka zeby nie zapocic maluszka.

angelika82 ale piekne :tak::-):-):-)
I mebelki i posciel i kolorki bajeranckie :tak::-)

Kabaretka ja mam jedne grubszy po Sandrusi i teraz cche kupic jeden cienszy. I tyle starczy.
 
Angelika jakie to śliczne wszystko.
Jak ja współczuję mojemu maleństwu że nie będzie miało swojego pokoju bo w kawalerce mieszkamy. Buuuu smutno mi :-(
Kurcze przez moją mamę żadnego ubranka dla małego nie mam. Ciągle tylko słyszę że jak będą przychodzić znajomi to sie ich nazbiera... ale co do tej pory mały ma leżeć z gołą pupą?? A już nie mówię o smoczkach, szczoteczkach i kosmetykach dla maluszka. O tym to zupełnie nie pomyślałam:szok::szok:
Moniko - Ty juz duza dziewczynka jestes i mamy nie musisz sluchac. Naprawde. Masz tu moje specjalne moderatorskie przyzwolenie na rozpoczecie zakupow. :-):-):-)
 
Ja chyba sama zaczne uzywac bo przez ta wysypke boje sie balsamow a skore mam strasznie przesuszona i boje sie ze narobi mi sie duzo rozstepow.

Pytanie co do oilatum- czy ozna stosowac od 1 kapieli? Podobno polozne tutaj zaleaja tylko wode na poczatku i to tez nie od razu.
 
Ja dostałam od przyjaciółki "wyprawkę higieniczną". Co prawda jest tam mnóstwo płynów do kąpieli J&J, ale jeśli one uczulą mi Małego, to sama je zużyję z rodzinką :-)
Dostałam też mnóstwo saszetek Oilatum Soft do kąpieli, kremów tej samej serii.
Na odparzenia dostałam takie małe tubki kremu HIPP (reszta po niemiecku napisana). Podobno są rewelacyjne. Aha, no i zapas chusteczek nawilżanych :-)
Postarała się przyjaciółka, a ja mam z głowy na kilka pierwszych miesięcy życia Małego :-)
 
reklama
Ja uzywałam kosmetykow niemieckiej firmy Bubchen dla całej mojej 3. Byłam bardzo zadowolona z tym ze moja 2 corka mogła ich uzywac dopiero po 1 miesiacu zycia (predzej wszystko ja uczulało poza płynem do mycia tej firmy) i niczym jej nie smarowałam nie było takiej potrzeby bo skora nie była wysuszona. A moja 3 corka tez dopiero po 1 miesiacu mogła uzywac tych kosmetykow (tak samo jak 2 wszystko uczulało) z tym ze miała bardzo wysuszona skore i stosowałam krem Oilatum ale pamietam ze był strasznie drogi i mały (tubka starczała na 3dni). Teraz tez kupie kosmetyki Bubchen.
 
Ostatnia edycja:
Do góry