reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Wozek bardzo ladny, tez myslalam nad takim, ale jest w porownaniu do innych strasznie ciezki a przede mna jest troszke schodow, wiec jesli bedziesz musiala gdzies nosic i przenosic wozeczek to sie nadzwigasz.
pozdarwiam:-):-):-)

hmm...to mnie zaskoczyłas ze jest ciezki oglądałam go w hurtowni i nie wydawał mi sie ciezki wrecz przeciwnie wydawał mi sie lekki.Ale nawet jak bedzie ciezki to nie nadzwigam sie mieszkam na 10 pietrze ale korzystam z windy chyba ze sie zepsuje to wtedy poczekam az naprawia bo nie usmiechałoby mi sie z 10 pietra schodzic albo wchodzic :-) pozdrawiam
 
reklama
Dzisiaj widziałam w sklepie babke, która kupowała wózek w kolorze wściekłego rózu !:szok: Nie wiem jakiej firmy był to wózek, ale napewno bedzie widoczny z daleka, a przez to zapewne bezpieczny na drodze ;-):-)
 
My juz wybralismy na 100% i wózeczek i kolorek ( czarny z zielonym )więc taki kupimy i juz decyzji nie zmieniamy
TAKO JUMPER X - 3W1+FOTELIK SAMOCHODOWY 0-11kg WYS (573031618) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo fajne kolorki wózia !

Dzisiaj widziałam w sklepie babke, która kupowała wózek w kolorze wściekłego rózu !:szok: Nie wiem jakiej firmy był to wózek, ale napewno bedzie widoczny z daleka, a przez to zapewne bezpieczny na drodze ;-):-)

Widziałam taki wściekły róż na wózku chicco:-( nie kupiłabym bo ja nie lubię różowego koloru:no:. Weżcie pod uwagę, że dziewczynkę mam w brzuchu!
 
Malenstwo mnie tez sie podoba ten sliwkowy :-)
Ale sie tak zastanawialm czy dzidzius nie bedzie wygladal blado w takim kolorze ??

myślę że nie :-) wózeczek na zewnątrz ma kolor ciemnej śliwki a w środku jest czerwony - myślę, że będzie ładnie kontrakstował z jasnymi ubrankami dla małej (bo ubranka dla dzieci przeważnie są w jasnych kolorach) czy z jasnym rożkiem, (jaki ostatnio zamówiłam :) - w takim zestawiku maluszek będzie wyglądał przeducnie :-) Zobaczysz :-D
 
Jak szalec, to szalec :-D. Przeciez kobiety uwielbiaja zakupy!

Super zakupy Tau !!!

Jeśli chodzi o okreycie kompielowe - widziałam wczoraj takie ładne, ale nie kupiłam bo się zastanawiam czy jest ono potrzebne ? - czym się to różni od ręcznika i czy dla dzieci sa jakieś inne ręczniki niż dla dorosłych ?

Ja wczoraj zaszalałam na allegro :-D mój mąż złapał się za głowę jak usłyszał ile wydałam :zawstydzona/y: teraz czekam na przesyłki - jak dojdą to się pochwalę :-) - jak się okaże, że umiem dodać zdjęcie :confused:
 
Jeśli chodzi o okreycie kompielowe - widziałam wczoraj takie ładne, ale nie kupiłam bo się zastanawiam czy jest ono potrzebne ? - czym się to różni od ręcznika i czy dla dzieci sa jakieś inne ręczniki niż dla dorosłych ?

Te dla dzieci mają kapturki, jest to bardzo wygodne bo od razu na główkę nakładasz żeby wysuszyć włoski. Są też troszke mniejsze. Z przyjaznych materiałów . W takim dla dorosłych to by sie maluszek chyba zgubił :-) Ja do dzisiaj , a Michaś ma już dwa latka, z nich korzystam. Nie trzeba dodawać jakie sa slodziutkie ;-)
Ja na pewno polecam takie ręczniczki.
 
Dzisiaj widziałam w sklepie babke, która kupowała wózek w kolorze wściekłego rózu !:szok: Nie wiem jakiej firmy był to wózek, ale napewno bedzie widoczny z daleka, a przez to zapewne bezpieczny na drodze ;-):-)
Wściekły róż powiadasz :D może taki: :-D
 

Załączniki

  • CLASSIC_2007_11.jpg
    CLASSIC_2007_11.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Dzisiaj widziałam w sklepie babke, która kupowała wózek w kolorze wściekłego rózu !:szok: Nie wiem jakiej firmy był to wózek, ale napewno bedzie widoczny z daleka, a przez to zapewne bezpieczny na drodze ;-):-)

Moim zdaniem masakra:tak:Ja bym takiego nie kupiła za Chiny Ludowe;-)
Ale o gustach się podobno nie dyskutuje. Mi się podobają wózki w kolorach spokojnych z niewielkimi wstawkami mocniejszych kolorów. Taką ofertę ma np. producent wózków NESTOR. Mamy upatrzony model Rambler i kolorek siwy z czerwonymi lub seledynowymi wstawkami.
15406844d8.png
 
Do góry