reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

anaklim- no inaczej chyba być nie mogło!! jeszcze powinni jakiegoś gratisa dorzucić w ramach przeprosin!!!

sanya- super komplecik i w super kolorze:-D

kurka i co wy macie z tym prasowaniem:confused: ja co prawda uwielbiam mieć wszystko wyprasowane i poskładane, ale... mam uczulenie na żelazko i deskę:baffled:
 
reklama
Anaklim fajnie ze dostaniesz nowe.

Ja jakos malo prasuje. Za to wieszanie prania to moja specjalnosc. Ma tak wyschnac co by prasowanie nie bylo potrzebne:-p.

Laski wypralam pierwsza ture biale schnie:-D. Kurde tylko te tetrowe pieluchy jakies takie szare. Nowe musze kupic.:tak:
 
Anaklim- fajnie że dostaniesz nowe , no łaski to nie robią ..

Ewa - zgadzam się z Tobą .. jak to możena lubić prasować .. co niby w tym fajnego..
 
Anaklim - mam nadzieję że nowe łóżeczko dojedzie lada dzień...

ze staników też mam jeden bo nie mam pojęcia jak to będzie po porodzie..., nastawiam się na zakupjeszcze jednego;-)

A wczoraj dostałąm od koleżanki niemiecką maść na kolki, która niby zawsze pomoga -przynajmniej wszystkim dzieciom które ją używały kolki przechodziły..., jakby co to podaję nazwę: WIND-SALBE N

i fotelik dla Hani już czeka:-);-)
 
Klajo - ja mam zapisaną nazwe jakiś kropli , poleciła mi kuzynka , jako jedyne co u niej pomogło , tez z niemiec, ale nazwa podobna.. J jedzie na koniec września to mi kupi , a niech sobie będzie na wszelki wypadek...
 
jak to jest z simetikonem, to generalnie to samo co polskie, tylko w Niemczech ładują większe dawki. Jak dacie polskich kropelek 4x więcej niż w instrukcji to jest ten sam efekt :tak: Warto patrzeć jaka jest substancja aktywna w tych kropelkach.
 
Mamy fotelik. Mial byc maksi a jest romek. Maksi byly dwa jeden idealny czerwony z bawelny- uszkodzony:-(i drugi pinki pluszowy z zielonym:baffled:. Romer jest czerwono -czarny z daszkiem. Mloda sie juz w nim wybawila:tak:
 
reklama
Do góry