reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Tak, Biała Damo warto wszystko wywietrzyc za wczasu, ja np dzisiaj otworzylam kupiona niedawno poduszkę do karmienia to az mi sie niedobrze zrobilo tak smierdziała.
 
reklama
Ile macie lub planujecie kupic staników do karmienia? Ja pamietam, ze z Zuzia przez pierwsze tyg to ja 24 godziny an dobe byłam w staniku wiec minimum 2 a nawet3 sa potrzebne, z drugiej strony rozmiar wtedy szybko sie zmienia.
 
Ja mialam 2 i jakos mi wystarczalo - z tym ze ja po domu to chodzilam bez. Teraz dokupilam jeszcze 1 ( nie typowo do karmienia ale mega elastyczny) i mysle ze spokojnie wystarczy.
 
Póki co kupiłam jeden. Drugi dokupię po porodzie jak już będę wiedziała jaki rozmiar to ma być. W poprzedniej ciąży rozmiar mocno mi się zmienił
 
Ja tak jak Artemida - na razie mam jeden, po porodzie urosły mi piersi więc kolejne kupię jak już mała będzie z nami. Myślę, ze 3-4 minimum, zobaczymy jak będzie z mlekeim, bo poprzednio miałam nawał, przeciekały mi wkładki, więc cały czas trzeba było prać staniki....

A miałam napisać, że paczki dotarły: czyli mam już wszystko: łóżeczko, materac,wózek, spacerówkę, nawet chusteczki gratis mi dopakowali:) Jestem pod wrażeniem.
 
Anaklim to gratulacje . Gratisik sie przyda.

Ja dzis zmierzylam moje staniki do karmienia. Ledwo weszlam:szok:. Wiec czeka mnie zakup.
 
Anaklim - super! Ja nadal nie mam nawet info o naszych lezaczkach i karuzelce.:-(

Na przeciekajace wkladki polecam:
Ochrona, osłona na piersi MEDELA sprawdzone super (413812928) - Aukcje internetowe Allegro
Maja one tak naprawde 3 funkcje - chronia obolale brodawki - dla mnie byly wybawieniem. Ksztaltuja brodawki do karmienia ( z tym akurat nie mialam problemu) i zbieraja w sobie mleko. Nie lubialam tych jednorazowych wkladek bo na piersiach ciagle byly jakies klaczki. Z tymi nie ma problemu z utzymaniem w czystosci. Sciaga sie ta silikonowa membrame z dziurka i myje sie je bardzo latwo. Naprawde polecam. Dla takich obolalych poczatkowo brodawek od karmienia nawet otarcie koszuli, stanika bardzo boli. A tak brodawka siedzi sobie w dziurce i sie goi.:-):tak:
 
reklama
Karina nieze to. A mleko sie nie wylewa? Ja mam kapturki do karmienia medeli i rewelacja wiec moze takie cus.
Teraz sa wkladki z silikonem jak pampersy i calkiem ok.

Ogladalam wlasnie nomada i cena tak ok 400 e. Zwykly blizniaczy tamwaik od 100e. Tak sie zastanawiam czy warto tyle kasy wydac a w zasadzie nie wiem jak dlugo bedzie przydatny. Swoja droga sporo wydalam na maclarena i ten wydatek sie oplacil. Tanie wozki moich znajomych albo poszly w swiat albo ledwo zipia a moj jak nowy.
 
Do góry