reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
kkasiulka - fajoskie łózeczko - no to masz juz wszystko dla młodej teraz tylko czekanie :tak:
ja w sumie tez jestem gotowa tylko ten pokój trzeba jakoś przemeblować ale teraz nie mam na to weny bo mi zagoraco :baffled:

a na temat karmienia, kapania, pieluch, kremów to jest tyle opinii ile mam wiec nie ma co się sugerować i nakręcać tylko dopasować najlepsze rozwiązanie dla własnego malca bo każdy jest inny:tak:
 
:-D:-) prawda że zdolny ten mój Mężuś? Takie superowe łóżeczko wypatrzył :tak: też bardzo mi się podoba. I tak jak pisze Aqua - teraz tylko czekam..... No...jeszcze pranie, prasowanie i przemeblowanie 2 pokoi, ale to już pikuś :-D:-D
I racja - tyle opinii ile mam - a tak na prawdę to wyjdzie samo...Okaże się po urodzeniu co jest dobre, a co co nie do końca....:tak:


 
no to jeszcze wam namące w głowach , ten gość co miał z nami zajęcia /paweł zawitkowski ) mówił że jak sa materace kokos gryka to żeby nie kłaść malucha na stronie gdzie jest kokos .. bo kokos wgina sie cały tak jak cieńka deska jakby go przygnieść ręką i że nie jest to dobry materiał na materac dla dziecka , on polecał gryke albo pianke pouliretanowa ( chyba dobrze napisałam .. ) .. ile w tym prawdy nie wiem .. zostawiam waszej opini..
 
Majeczka - śliczności.
Kkasiulka - łóżeczko ekstra. Ja do mojego muszę koniecznie dokupić kółeczka bo nie bylo na wyposażeniu a sądzę że nam się bardzo przydadzą.
 
reklama
Do góry