reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

A ja polecam tesco na połczyńskiej i ciuszki cheeroki - przy kasie okazuje się, że są tańsze niz na metkach :tak::tak: ;-), ciekawe kiedy się zorientują :sorry2:

A mam pytanie do dziewczyn, które używają tych leżaczków - czy dziecko mniej w nich "siedzi" niż w foteliku samochodowym :confused:, czy one zapewniają bardziej leżącą pozycję :confused:
 
reklama
Agata bez wątpienia pozycja jest bardziej leżąca .. a co do fotelika to ja w swoim mam wsadzony kocyk dla wyrównania , bo Szymek wsadzony do fotelika wył jak opętany a teraz ma prawie leżącą pozycje.. nawet ortopeda jak byłam pochwalił mój pomysł .. bo dla mnie pozycja dziecka w foteliku to jakaś masakra.
 
W moim leżaczku, firmy Primi Sogni dziecko może prawie leżeć, ale jak włożyłam w nią Matyldę to sie jej jeszcze nie spodobało, chyba jednak ciut za wczesnie. :-)
 
agata...podzielam zdanie co do tesco na polczynskiej :) synowi tam czesto cos kupuje, zwlaszcza takie bluzki po domu, bo stwierdzilam ze jak ma mi z tym zrobic bog wie co to po co mam kase wydawac a tak to ostatnio kupilam 3 fajne bluzki na dlugi rekaw za 21zl...i teraz na dobra sprawe mi wszystko jedno jak zostana wybrudzone i nie bede z przerazeniem patrzec jakbym dala nie wiadomo ile za nie :)

co do lezaczkow...ja kupilam co prawda 3 lata temu w smyku lezaczek..dalam za niego owczesnie 150zl i mam pozycje od lezacej do siedzacej i oczywiscie pasy pieciopunktowe do zapiecia bo wiadomo...im dziecko wieksze tym ma wieksze mozliwosci ruchowe :) i zeby tak nie wypadlo przez przypadek :)... jak narazie oczywiscie uzywam pozycji lezacej...mala klade i czasami bujam az zasnie albo jej sie znudzi :) w kazdym badz razie ogromnie polecam... co do fotelikow to kiedys gdzies czytalam ze nie powinny dzieci dlugo w nich przebywac bo przybieraja tam zla pozycje ktora obciaza ich biodra (?) ...a tak w ogole uwazam ze musi byc koszmarnie niewygodna na dluzsza mete..dlatego tez zakupilam lezaczek i uwazam to za genialna rzecz :)
 
dzieci w fotelikach samochodowych mogą leżeć do 2h dziennie, tak czytałam. Ja mam leżaczek mamas&papas, na razie stoi, młody się wydziera jak tylko go wkładam.
Za to leci do mnie moja chusta Hamalu!

Bebelulu

w pomarańczowo brązowe paseczki!
 
Aniam - dam znać. Ja myślę głównie o wygodzie na trasie samochód - klasa jak odprowadzam Kaja do szkoły. Tu jest taki zwyczaj, że rodzice odprowadzają dzieci do klas. Muszę defilować przez pół szkoły z fotelikiem (a młody robi się coraz cięższy), albo wyciągać z bagażnika stelaż wózka i wsadzać fotelik, a tak jak będzie chusta, to wyciągam młodego, na brzuch jak kangurzyca i srrrruuu....
Poza tym jak chłopaki polecą to chcę się trochę poszwendać po Dublinie i wydaje mi się, że w dużym mieście to będzie wygodne.
Ale jak nie będzie to się pochlastam, obiecuję:)
 
reklama
Anaklim, ja tez jestem ciekawa jak wam pojdzie z chusta, bo ja dostałam jedną od znajomej, ale jakoś boję się ze jaźle zawiąże wiec jakoś na razie jej nawet nie wyjęłam z pudełka. :szok:śliczne pościele na tej stronie są.
 
Do góry