reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
Nabijaj się, Teddy, nabijaj :) Wszystko zalezy od dziecka, ale widzę, ze u nas ta ciężarówka to jedna z najlepszych zabawek.
 
Teddy no ja też stawiam że kupię ;) Ale pewnie jeszcze tylko 1 post wystarczy ;D

Magdusiek no właśnie dlatego tak się zastanawiam.. bo i klocki i sorter i samochód.. no wiadomo można oczywiście pchać albo walić nim w podłogę ;D Jedziemy na weekend do Olsztyna to popatrzę tam w supermarketach.. może jakaś promocja będzie albo znośna cena.. bo u mnie to ponad 100 sobie życzą ::)

Ale tak na serio to najlepszą dla Kamy zabawką był Tymka młotek ;D Dziewczyna zabrać sobie go nie dała ;D
 
Moze nie tyle sorter co wsadzacz i wyjmowacz :)
Obejrzyj na zywo, to jednak inaczej niz zwykłe zdjęcie.
A jakby co top w merlinie i na allegro nawet z przesyłką taniej wyjdzie niz 100 ;)
 
wiesz co... ale jeszcze fajniej by bylo, zeby mnie za cos opieprzal... wtedy bym mogla np. cos w tajemnicy schowac, taka mala adrenalinka... ;)
...a jak ja na wszystko slysze "dobrze", to jest troche mniej przyjemne... chyba, ze to jego metoda na obrzydzenie mi zakupow... ;)
 
reklama
dobre jesteście. No ale faktycznie Magdusiek ma talent. Umówiłyśmy się w jankach bo chciałam kupić sobie bluzkę (zaznaczam lp) a wyszłam z 3 bluzkami i sweterkiem ;D
 
Do góry