reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Czy któraś z was ma może wanienkę profilowaną ONDA - zastanawiam się nad kupnem takowej. Ciekawe czy jest wygodana szczególnie dla chłopców - czy ten "profil" nie uwiera w siusiaka :)
 
reklama
Jazz a co to za model, masz zdjęcie/link? ... teraz chcesz kupować wanienkę? My już kąpiemy Olika w brodziku ... z wanienki już wyrósł ;)
 
hmmm 70zł to sporo ... ja bym chyba mojego synia nie posadziła na czymś takim :laugh: Może dziewczynka to co innego ...
My akurat mamy głęboki brodzik, więc od klilku tygodni tam go kąpiemy, ale wiem że niektóre dzieci np. Jaś Małgosi czy Anulka Orzecha są kąpane już w wannie ... no nie wiem co Ci doradzić
 
eee, co to za zabawa w takiej profilowanej wannie... niedlugo bobo zacznie siedziec, to juz w ogole zal by bylo ,u ruchy ograniczac...
 
reklama
Jazz juz niedługo dzidzia będzie sama siedziec i zaczniesz ją kąpac w wannience wsadzonej do wanny a a potam w normalnej wannie ..szkoda kasy i siusiaka.. poza tym maluch musi sie pluskac swobodnie a nie taki uwięziony a po drugie bedzie mu zimno na takim postumencie ;)

a ja naciągnełam mojego tatę na krzesełko dla wnusi
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=84121197
 
Do góry