reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Teddy - krzesełko naprawdę zaje ... fajne :-D Krystian siedząc w nim musi się nieźle prezentować ... jak Prezes :-)

Doxa - Wasze też piękne :-)

a my jeszcze nie mamy :-(
 
reklama
Vertigo to jest Peg Perego ... odkupiony od koleżanki, nie wiem czy ten model jeszcze jest w sprzedaży ;) Ma fajny kosz z tyłu na zabawki, jest ze skóry/material skóropodobny więc z czyszczeniem nie będzie problemu ;)
 
Ida pisze:
Teddy a ten materail mozna zdjac i uprac? ???

uprac??? cerate???
no nie sadze.... :)

tego modelu co ma Doxa juz nie ma, ale jest Prima Pappa Rocker za 600 zl lub Dondolino za  prawie 800... zaznaczam, ze zadne nie jest wysadzane brylantami... ;)
 
my mamy chicco i juzprezentowaliśmy się w nim. co prawda, ma sztywne ;Dmiedzy nogami, ale ma tylko 3 pozimy regulacji :mad: , a nie 6. o co chodzi z 6/ bo u nas te tzry to tak jakw łóżeczku, wysoko, śrdnio, nisko! ;)
 
mozna sie tez przyczepic, ze nie jest foliowe (znaczy jest, ale materialowane - nie wiem jak to nazwac) i moze sie trudniej czyscic,
Teddy bo tak napisalas i zrouzmilam, ze to jednak material, ale skoro cerata to ja chyab tez takie kupie bo fajnie wyglda i skoro polecacsz. A prezes juz w nim sie stołuje? :laugh:
 
reklama
Ida, chodzilo mi o to, ze nie jest to cerata taka sliska i gladka jak folia, tylko wlasnie materialowana... taka imitacja tkaniny... no wie wiem jak to wytlumaczyc... ;)

jeszcze w nim nie jemy, ale juz niedlugo zdejme je z szafy... bo Presowi juz nie pasuje ogladanie swiata z poziomu podlogi i chcialby wyzej... ;)
 
Do góry