reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
snapshot-4.jpg

Troche niewyrazne, ale plusik jest ;)
 
Lazurko - MOJE GRATULECJE!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
Wspaniała wiadomość!!! :D Ja coś przeczuwałam, że tak będzie!!! :D
Przypomnij mi, który to cykl? Dobrze kojarzę, że pierwszy??
 
RYSICA dobrze kojarzysz ;) To byl nasz pierwszy miesiac staranek i udalo sie!!!! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i spokojnie dotrwam do lekkiego porodu :) Za staraczki nadal trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
SUPER!!!
JA dzisiejszym @ zaczęłam pierwszy i ostatni cykl po tabsach i przed staraniami :p od połowy marca my zaczynamy :D I znająć moje szczęście, to się uda za pierwszym razem. A wiecie czemu? Bo wtedy termin będę miała na środek grudnia i urodzę przed świętami :p a bardzo chcę urodzić już po (czyli zajść w drugim cyklu) - i że życie lubi mi robić takie psikusy, to pewnie tak będzie :p że zamiast w święta spokojnie sobie pojeść i odpocząć, to będę niewyspaną podwójną mamuśką hahaha
 
Kwiatuszek nom, mialam szczescie. Ale w zeszlym roku w pierwszym miesiacu po tabletkach zaciazylam.

A teraz 3 miesiace od odstawienia czekalismy. Ciesze sie bardzo :-)

doris a moze @ nie przyjdzie w ogole, hmm? ;-)
 
kwiatuszku u mnie wszystko ok :) moje wątpliwości z początku ciąży to były hormony taraz już wszystko ok nienogę się doczekać kiedy zobacze czy to chłopiec czy dziewczynka:) jak patrze na te maleńke ubranka to mam duży problem żeby się powstżymać od kupna... ale mój m sprowadza mnie na ziemię ... rano jak mam pelny pecherz to już widac moje maleństwo niesamowite to jest.. życze wam jak najszybszego zafasolkowanie i przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
`~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
 
reklama
Do góry