reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

enej to wszystko zależy od kobiety, niektóre zachodzą od razu po odstawieniu tabletek , a niektóre nie, nie wiem od czego to zależy ale reguły nie ma. Ja po odstawieniu miałam nieregularne cykle dlatego się kuruję baby and mama med . Zawsze też lepiej zasięgnąć opinii kilku lekarzy i badania zrobić
 
reklama
Bafinka w koncu sie pojawilas.ja sie niestaram o drugie dziecko.moj m narazie niechce, ja w sumie tez nie jestem teraz gotowa na ta decyzje, nasz synus jest zywiolowy,mam z nim troche problemow wychowawczych,balabym sie ze moglby zrobic krzywde dziecku.od pazdziernika zaczelam prace na etat.od stycznia musze miec nowa umowe,wiec niewiadomo na ile mi dadza.wiec praca i zarobki mnie tez wstrzymuja.chcialabym miec kiedys jeszcze jedno dziecko ale niewiem czy sie odwaze i wyrobie czasowo bo za 3 mies.stuknie mi 33 l.moj poszedl juz do przedszkola.duzo rzeczy sie juz tam nauczyl,lubi tam chodzic, lubi dzieci.fajna ma grupe.tylko zaczal mi chorowac.
A jak tam twoje cykle,jak praca.fajnie ze wrocilas do nas.
 
no tak wszystko jest uzależnione od pracy, niestety ...
ja to się nie mogę już doczekać dzidziusia, straszny instynkt macierzyński się u mnie pojawił
 
Enej ja po odstawieniu tabletek nie miałam @ przez 10 miesięcy i gdyby nie interwencja przyszłej teściowej i jej lekarza to nie wiem jak by to się skoczyło. A teraz mam dwoje wspaniałych dzieci i myślę za jakiś dłuższy czas o kolejnej dzidzi :)
 
Enej kazdy reaguje inaczej na odstawienie tabl.ja mialam b.regularne cykle,czulam owulacje,okresy bezbolesne jakbym dalej brala tabl.a bralam je niecale 7 lat.u mnie hormony byly super bo robilam badania.ale w ciaze niezachodzilam.chyba za b.chcialam.ja staralam sie rok i 5mies.zanim zaszlam.moze potrzebujesz wiecej czasu zeby twoj organizm wrocil do normy.a moze za jakis czas skontaktuj sie z lekarzem.narazie ciesz sie starankami bez presji,moze sie uda.powodzenia.
Agusia Ty to odwazna jestes ze chcesz miec jeszcze jedno dziecko.podziwiam kobiety ktore ogarniaja duza rodzinke, dom i prace.moj synus to chyba bedzie jedynakiem.male szanse ze postaramy sie o drugie.daje sobie czas do 35 urodzin na podjecie decyzji,czyli ponad 2 lata.
 
Ostatnia edycja:
no własnie z tymi tabletami to nie wiadomo, ja długo nie brałam a mam nieregularne teraz, chociaż w sumie tez nie wiadomo, czy jak bym w ogóle nie brała to czy bym miała regularne. Od kilku cykli piję zioła Regularne Cykle i jest po nich trochę lepiej łatwiej mi owulację wyczuć, chociaż na ślepo testów nie robię
 
reklama
U mnie przed tabletkami cykle były nie regularne dlatego dostałam tabletki. Po odstawieniu nie było @ z jednej strony fajnie bo nie musiałam co miesiąc cierpieć, a z drugiej puchłam jak balon i ogólnie było z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Jak zmieniłam gina to dał mi luteinę i pomału zaczęłam wracać do formy co skończyło się torbielą a z tej torbieli zrobiła się ciąża :) U mnie jest podejrzenie zespołu policystycznych jajników, ale mój gin powiedział że to chyba błędna diagnoza i on sam nie wie o co u mnie chodzi.
 
Do góry