reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

reklama
Kurde, no i teraz mam problem :p

Joeey zgadła pierwsza, ale nie podała angielskiego tytułu ani reżysera, a Klucha podała pełne dane... i nie wiem teraz co zrobic ???
No to Paweł zdecydował -

Klucha, zadajesz następne pytanie :)
 
Wanda, podziękuj Pawłowi za przyznanie mi prawa do zadania pytania, ale to Joeey pierwsza podała prawidłową odpowiedz, a mi resztę mój mąż podpowiedział, więc się nie liczy. Ja nie znałam odpowiedzi, więc Joeey niech zadaje kolejne pytanie, a ja wstawię mały teścik.... dla rozrywki,
www.sztronka.inds.pl/misc/kacz.html

joeey czekamy na pytanie.
 
dobra to zadaje pytanie, dział "klasyka filmu"

podajcie tytuł filmu, z którego pochodzi oskarowa piosenka "Moon River" i imię i nazwisko się aktorki, która ją zaśpiewała.
 
reklama
"Z ciemności w światło
Opuszczam miejsce zbrodni,
Albo się mylę, albo mam całkowitą rację
        za każdym razem ...."

Kto jest autorem i skąd pochodzi cytat?
 
Do góry