reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

reklama
Nina, przez Ciebie pol niedzieli sie slinilam nad kieckami z Asos ;)

Dagmar, zlecilam tesciowej zrobienie rekonesansu proszkowego, jak sie odezwie z raportem to sie podziele wnioskami ;)

Ja dzis kupilam zupelnie przypadkiem szlafrok do szpitala, bo w Jysku maja przecenione po 40zl. Dlugie do pol lydki, cieple i w rozmiar S/M weszlabym spokojnie i w 13 miesiacu ciazy ;) W domu w ogole nie uzywam szlafroka ale zeszlotygodniowa wizyta na IP uswiadomila mi ze brak mi podstawowyej wyprawki szpitalnej dla mnie ;)
 
Jouluatto przepraszam ;-) ja pół dnia wybierałam sukienkę a jak już wybrałam to luby stwierdził, że brzydka więc szukanie od nowa ale jakoś się udało :p


wszystkim dziewczynom które mają problem z suchą skórą polecam czysty olej migdałowy! pięknie pachnie migdałem, wchłania się dłużej niż krem wiadomo ale nie jest źle wg mnie dużo lepiej niż np oliwka. do tego delikatnie skóra pachnie migdałem a jest nawilżona niesamowicie! ja będę go mieszac z innymi olejami i robic krem ale w czystej postaci jest też super! nie pamiętam żebym miała taką gładką, mięciutką skórę :-D
 
Zgadzam się w 100% co do tego olejku migdałowego. Jak go użyję,to mnie zupełnie przestaje swędzieć brzuszek, a po zwykłych balsamach na rozstępy niekoniecznie. Plus wchłania się dużo szybciej niż mój drugi faworyt, czyli masło shea.
 
Edysiek, kupuję przez Allegro albo przez sklep internetowy Bingo Spa. Dużo taniej wychodzi niż w mydlarniach.
Tylko pamiętaj, to jest jednak olejek, czyli trzeba się przekonać do takiej konsystencji:)
 
Edysiek ja kupiłam w sklepie z eko rzeczami :) zwróc uwagę żeby był 100% czysty bez żadnych dodatków :)

dzisiaj w końcu zrobiłam balsam do ciała z oleju kokosowego, masła kakaowego, oleju palmowego i oleju migdałowego i jest super! bardzo szybko się robi no i wiem co wkładam do środka :) poza tym pięknie pachnie masłem kakaowym i świetnie nawilża, polecam! :)
 
Ostatnia edycja:
nina2013 EKO oleje nie są wystarczająco dobre tzn. EKO olej jeszcze niekoniecznie musi być dobry. Ja mam masło shea EKO z biochemiaurody.pl i ono na pewno jest rafinowane. Jest białe i nie ma zapachu a powinno być żółtawe i pachnieć trochę orzechowo. Gdy olej kokosowy jest rafinowany to np. nie pachnie kokosami. Dziecko mi tu po krzesle chodzi. Oj, jak ja nie mam czasu na nic ... :(
 
reklama
Zgadza się:) najlepsze masło jest nierafinowane. Podobnie trzeba uważać na olejek arganowy, przyznam że raz się już nacięłam i od tej pory bardzo uważnie sprawdzam, co dokładnie kupuję, zwłaszcza czy jest bez dodatków w postaci innych olejków.

Czy może któraś polecić gęsty, bezzapachowy balsam do ciała bez parabenów? Chciałabym na próbę wymieszać z masłem shea pół na pół i zobaczyć, co z tego wyjdzie.
 
Do góry