reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Karolcia wracaj mi tu szybko i bez dyskusji nie czaić sie proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
losiczka no tak zapomniałam ciąg dalszy fruwania :) Ja miałam tak samo na początku, ciągle chodziłam z bananem na twarzy !!!!!!!!!! no ale fakt jak sie chodzi to spoko a jak juz posadzi dupsko to koniec!!!! :baffled:
 
reklama
A ja 16 lutego ide do lekarza i licze na okruszka z pieknie bijacym serduszkiem w tym dniu bedzie 7 tydz :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
napewno wtedy bedzie juz śliczny maluszek z pieknym serduniem !!!!!!!! :-D Ja sie juz nie mogę doczekać swojej wizyty a tu jeszcze 2 tyg
Matko pije jak smok, wypiłam dziś 1,5 l wody i juz nie mam i jestem biedna a nie ma kto mi isc do sklepu buuuuuuuuuu
 
wrocilam od gina :-)
wszystko jest dobrze mamy sie strac nawet teraz ( hihi my juz od dawna dzialamy) a jak tylko zobacze dwie kreski nawet slabe to z marszu mam wlazic do gabinetu do niego nie czekac na nic :-) a jak do jesieni nie bede mogla zajsc to bedziemy myslec co dalej....
u mojego gina jest ktg i kazdej ciezarnej robia przed wizyta i akurat trafilam ze byla ciezarna i tak pieknie bylo slychac jak serdunio bije..... az mi sie lezka zakrecila ze to nie ja tam jestem .... no ale jestem dobrej mysli dzialania fasolkowe sa wiec jest ok ;-)
 
ilonko suwaczek zrobi się po wizycie. na razie avatarek musi wystarczyć.

no właśnie ja popołudniu w pracy mam zawsze luz to siedzę sobie na bb i dlatego mnie senność dopada

jutro idę z bratową do kina popołudniu więc mam nadzieję że nie zasnę:-D:-)

bobo głowa do góry za chwile i ty będziesz słuchać serduszka dzieciaczka
 
Dziewczyny nie było mnie półtora dnia a tu nadrobić czytania nie mogę :-) ale już się zabieram :-D

Widziałam zdjęcia brzuszków - no po prostu przepiękne !!!! Ja też taki chcę !!! Tzn teraz mam ale niestety ze względu na fałdki tłuszczu a nie małego lokatora w środku :crazy:

Agnes - gratulacje !!!
 
Ostatnia edycja:
Katrina witaj . No my to mamy :-) w ciazy latamy a jak urodzimy to dopiero bedzie latanie he he :-) przynajmniej u mnie :-)

Bobo no mam nadzieje ze szybko mnie dogonisz :-) trzymam kciuki

ilonko ja ci skocze po wode :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

eeeeh i dobrze że już poniedziałek mija bo ja nie cierpię poniedziałków :dry:

agnes - jeszcze raz Ci gratuluję!!!

znalzłam dzisiaj w torebce jeszcze jeden test no to oczywiście nasikał bo przecież nie może się zmarnować =)



przesyłam duuuuuuuuuużo fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry