reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
marysia- Ty już 10 tydzień lada chwila kończysz :) szok :) jak ten czas leci ;)
jak ja bym chciała by było 3-4 tygodnie później i by wszystko było w porządku ;)

ja też ostatnio coraz mniej weny, coraz mniej siły...
 
suonko- a czy ktos z Twoich znajomych ma w najbliższym czasie ślub, urodziny imieniny, rocznicę? bo może poświęciłabyś czas na wymyślanie niespodzianki? to przynajmniej na jakiś czas odsunęłoby Twoje myśli od planowania poczecia ;)
 
Suonko szkoda gadac bo ja tu juz na nie sie nastawiłam i tak nic z tego nie bedzie i tak nic,a jeszcze dzis sie dowiedziałam ze znowu nowe malenstwo u nas w rodzinie sie pojawiło


a tak najlepiej to nie myslec bo czym bardziej chcesz to nic z tego nie wychodzi
 
KAROLINKO mnie to wcale tak szybko nie mija tym bardziej ze wciaz jakies chorobsko sie paletalo a najgorsze to zapalenie ucha i antybiotyk, mam nadzieje ze po dzisiejszej wizycie sie uspokoje.

A swoja droga to ciekawe jak tam nasza BOBO po nocy poslubnej :-) i wogole po weselichu


Mam nadzieje ze wreszcie i PIATECZKA nasza zguba sie odezwie.
 
Ostatnia edycja:
karola niestety nic takiego w najbliższym czasie nie będzie miało miejsca... Ale już sobie wymyśliłam, żeby nie myśleć za dużo i nie świrować to pouczę się do egzaminu i zrobię sobie super notatki ;-);-);-)To zajmie mi czas na parę dni. Jeszcze coś muszę sobie wymyślić na okres starankowy i fazę maniakalno objawową, bo wtedy to już poziom świrowania osiąga u mnie maximum!! swir.gif
 
witam po weekendzie!

lorelain, karolek
gratuluje serdecznie. to juz październik nam się sypie. jak ja bym chciała do was dołączyć. ale nie nastawiam się.

karolinko
widzę że weekend udany a i dziadkowie chyba bardzo szczęśliwi

domisia pęcherzyk rośnie gdzieś 2 mm na dobe tak więc owu za 4-5 dni. pęka jak ma jakieś 24-26 więc nie tracić czasu.

ilonka jak Jasiu dzisiaj?

ktos pytal o termometr. ja mierzę zawsze to sygnału. chyba ze mi się przyśnie i go nie słyszę

wybaczcie ze więcej nie odpiszę ale czytałam was na raty i juz nie pamietam co komu miałam odpisać

wpadnę jeszcze później
 
Lorelain, Karolek GRATULUJĘ!!! :-):-):-):-):-)

u mnie galimatias... nie wiem już sama co robić... ale raczej możecie mnie z tabelki usunąć całkowicie... :-( tyle czekam zawsze na owu (ma być teraz piątek/sobota) a właśnie dostałam propozycję pracy jutro idę na rozmowę się okaże co i jak... i starania trzeba odłożyć... nie chciałabym po miesiącu ogłosić że jestem w ciąży... chociaż na dobrą sprawę nie wiem jak wygląda praca w ubezpieczeniach (nie jako agent tylko "podwładny" agenta :D nie wiem jak to się nazywa)... jestem rozbita tyle prób starań a teraz co tak odłożyć... wiem że praca jest ważna itd ... już mnie mózg boli od myślenia... jak to będzie praca na zlecenie to nie zawieszam starań... nie wiem a wy co o tym sądzicie?? może ktoś wie coś na temat tej branży??
 
reklama
DZIEWCZYNKI DZIEKUJE za wsparcie jestescie kochane . Wszystkie i ciezaroweczki i staraczki a ja mam dolinke bo bardzo sie denerwuje tym tygodniem:-( w czwartek mamografia sobota wyrwanie zeba i co z tego ze nie boli jak po rwaniu zle sie czuje ale musze z nim zrobic porzadek przed ciaza jakby co :-(

Trzymajcie kciuki juz teraz za ten czwartek :-(

SORKI ZA TE MOJE :-:)-:)-( moze znikne na pare dni wroce jak sobie wszystko poukladam ????
 
Do góry