reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Suonko- ja Cię bardzo przepraszam, ale muszę Cie kopnąć w tyłek, alekarz nie kazał mi się przemęczać ;)
to też był mój 7 cykl nie licząc 8 którego już nie doczekałam ;) popatrz na katy i jej 15 cykl- i ona ma siły i się nie poddaje, więc dlaczego Ty chcesz to zrobić? nie jest to łatwe, ale dasz radę- jeśli tylko w to wierzysz i bardzo tego chcesz.

ja właśnie zjadłam mega długą bułę czosnkową i troszkę mi niedobrze.... fuj.... :(

anisiaj- dobry lekarz to połowa sukcesu ;)
 
reklama
Witam poniedziałkowo :)
Ależ tu dobrych wiadomości :) Karolekk i Lorelain gratulacje z całego serducha !!!!!!!!!!!!!!! teraz proszę trzymać kciuki za nas :)
Bobo kochana jak tam po nocy poślubnej hihihihihi
Dzoana nie załamuj się, bo musisz być silna i gotowa na nowy cykl. Mi tez okrutnie smutno było jak @ przylazła, bo niepotrzebnie się nastawiłam...i pewnie za każdym razem tak będzie jak się @ pojawi, ale musimy wierzyć, że na każdą z nas przyjdzie pora :) i zobaczy te upragnione II.
Ja dziś rano byłam na usg owulacji i mój pęcherzyk ma 13 mm, jeśli któraś podpowie co to oznacza, czyli kiedy może być owu będę wdzięczna , bo lekarz który mi robił usg był cholernie niemiły dał mi wydruk i do widzenia...
 
domiśka- ja tam się nie znam, ale jak ma ok 25 mm to chyba jest dojrzały i pęka. jak szybko rośnie- nie mam pojęcia. ja tam bym nie marnowała czasu na Twoim miejscu. ;)
U nas serduszkowanie było często i chyba nie osłabiło to armii, bo dotarli do celu i zdobyły fortecę ;)

suonko- ja sobie postanowiłam brać cast i oeparol. zakupiłam z zapasem i co? leży w szufladzie, bo tylko jeden cykl zdążyłam brać :) dla męża kupiłam salfazin, ale brał chyba przez tydzień, poźniej zapominał i stoją na szfce zapomniane- jak chcesz to Ci wyślę. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:) no właśnie taki mam plan :) W sumie ucieszyłam się, że w środku wszystko ok, pęcherzyki rosną i już następne czekają w kolejce :) no więc teraz pozostaje tylko działać :)Staram się nie nakręcać i cieszyć z uroków przytulanek :))))))
 
domiśka- i to jest wzorowe podejście ;)))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Karolina ależ się nałapałam fluidków :) pewnie im bliżej będzie @ to zacznę trochę świrować ,ale co tam hihihi dobrze, że jesteście!
 
każda z nas świruje im mniej czasu do testowania, każda ma objawy ciążowe, których tak naprawde na tym etapie nie ma, każda jest przekonana, każda rwie wlosy z glowy chcąc przespać kolejny dzień, który zbliży ją do utęsknionego testowania. każda z nas czuje się wtedy wyjątkowo i każda oczekuje wsparcia. i każda z nas je dostaje gdy potrzebuje- tak akolej losu.

dlatego tak nam tu dobrze!!!
 
każda z nas świruje im mniej czasu do testowania, każda ma objawy ciążowe, których tak naprawde na tym etapie nie ma, każda jest przekonana, każda rwie wlosy z glowy chcąc przespać kolejny dzień, który zbliży ją do utęsknionego testowania. każda z nas czuje się wtedy wyjątkowo i każda oczekuje wsparcia. i każda z nas je dostaje gdy potrzebuje- tak akolej losu.

dlatego tak nam tu dobrze!!!

Ładnie to powiedziałaś
Ja mam dzisiaj dzień doła i pewnie jutro będzie już wszystko ok, a w sobotę idę na imprezę urodzinową mojego M, więc postaram się być w dobrym humorze. Co prawda miałam nadzieję, że będę mogła mu sprezentować II ale cóż nie udało się:-( Przy następnej fazie lutealnej zrobię sobie poziom progesteronu, może tu jest coś nie tak, a na 01.03. mam wizytę u ginekolog to zobaczymy co powie. Nawet mój M się martwi, że z nim jest coś nieteges
 
reklama
Witajcie ale u nas znowu sypie śniegiem a na forum nowymi fasolkami Lorelain i Karolekk gratulacje
Ja nie mam jakos ostatnio weny do pisania ale czytam na biezaco zeby nie miec zaleglosci. Dzis na 16.30 ide do gina mam dostac skierowanie na badania wiec jutro z rana trzeba bedzie jechac do laboratorium. Milego poniedzialku wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Do góry