reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Ilonka kolorek z sesji chyba tam co mama Cię czesała taki ciepły mega :) co do sukni ja kupiłam w pracowni za 1600 i po składaniu życzeń podeszła do mnie "nowa" kuzynka (od str męża) i nawija, że za rok ślub ma i chce moją suknię :-) no i sprzedałam jakiś miesiąc po ślubie...

boboć super kolorki i cięcie jednak u mnie musi być coś jasnego bo ja blada twarz brwi białe (muszę je malować bo jak albinos wyglądam :-D) miałam czekoladowy brąz to wyglądałam jak stara blada wampirzyca :-) i nikt mnie nie poznawał :-Dciotka całą mszę siedziała obok mnie i dopiero przy wychodzeniu z kościoła jak się odezwałam mówi o to ty :-D
 
reklama
co do ślubu to ja szyłam sukienkę na zasadach wypożyczenia :) tzn ja sobie wymyśliłam, pani mi uszyła, a później ją oddałam ;) bez welonu oczywiście, który zostawilam sobie na pamiątkę ;) ponadto miałam dzien później drugie przyjęcie i drugą sukienkę którą zachowałam w całości wraz z woalką :)
sukienke mialam prostę z bogaceniami na biuście i ramiączkami koronkowymi, tren obszyty koronką, a tren był długaśny, ale welon to ja miałam jeszcze dłuższy....więc to dopiero był wyczyn zrobić obrót lub wsiąść do auta ;) a do tańca krótki. halkę miałam wszystą w suknię i jedno wąskie na krok kółko na wysokości kostki, które mi się rozpięło podczas tańcowania i wylazł bokiem, ale świadkowa mi szybko pomogła ;)
ja pazur sztuczny mialam raz w życiu i niestety nie potrafiłam zapiąć spodni, założyc rajstop czy podrapać się po głowie, a mialam jak to kosmetyczka stwierdzila zdecydowanie za krótkie jak na sztuczne. i to było 5 lat przed ślubem, ale pierwszy i ostatni raz. na ślub miałam swoje króciutkie, ale naturalne i tylko z francuskim :) na serdecznym od obrączki wzorek ;)
 
Dżem dobry! Ja dopiero teraz ale od rana zawrót głowy. Rano zmierzyłam temp i aż słyszałam ja spadała z wielkim hukiem! NO trudno, jakoś się z tym pogodziłam, teraz czekam na @, która po tym jak się czuję pewnie już czyha za rogiem. Wredna pinda!
Byłam rano u gina odebrać cytologię, ucieszyłam się bo wszystko ok. No i powiedziałam, że staramy się o dziecko. To była inna lekarka bo moja na macierzyńskim i chciałam żeby mi zleciła jakieś badania. Muszę się przyznać, ze troszkę ją okłamałam i mam nadzieję, że nie będę się smażyć w smole, ale.... jak powiedziałam wcześniej, że to 2 cykl to uuuuuuuuuu to sam początek... do roku jak się dziecko nie pojawi to dopiero badania. Ja tam nie mam za bardzo czasu na kolejny rok , więc chcę sprawdzić od razu czy wszystko ok :) No więc powiedziałam, ze 6 miechów i ona że to krótko w sumie ale...dała mi skierowanie na usg owulacji :) no wiec zobaczę czy jest i w którym dniu. Może w przyszłym cyklu coś się uda :) Na razie czekam na @.
 
reklama
justyna ja tez blada twarz ale kolor pasuje.
no wlasnie a propos bladosci to jak ladnie opalic sie ? ile razy solarium trzeba bo ja blada a nie chce zlac sie z suknia :-( myslalam tez nad tym natryskowym ale podobno schodzi jak sie c\zlowiek poci wiec tego nie chce :-( wy jak mialyscie ?
 
Do góry