reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

DOSTAŁAM OKRES:( nie wiem czy cos jest ze mna nie tak?? ehhh:( jestem zdrowa mam 22 lata za chwile... masakra... co robie zle??????????????????????
 
reklama
karla przytulam Cię bardzo bardzo mocno!! przytul.jpg
 
Cześć dziewczynki:-)

Ja nadal trwam w tym moim cyklu bezowulacyjnym, już 42 dzień, a @ ani widu ani słychu. Natomiast jestem dziś całkowicie

zaskoczona, bo pojawił się dziś u mnie w dużej ilości śluz BJ, dosłownie- przepraszam za wyrażenie- po sikaniu wypadł mi długi "glut":szok:. Po powrocie z pracy, o 15 zrobiłam test owu i wyszedł na maxa pozytywny, kreska testowa odrazu grubsza i ciemniejsza od kontrolnej! :confused: aż zrobiłam zdjęcie telefonem, ale nie umiem wrzucić:sorry2:

Nie wiem już co o tym myśleć.:eek:
 
cholera- a co to dzisiaj się dzieje, co? jakis potop? ile ja będe ganiać?


karolekk- wrzucaj to zdjęcie :) ale wszystko wskazuje na to, że owulka Ci się baaaardzo przesunęła i bedziesz miała później, więc jeszcze nic stracownego- trzeba działać ;)
 
karla przykro mi bedzie dobrze jestes mloda masz czas jestesmy w tym samym wieku ale ja zaczelam sie bardzo wczesnie starac o potomstwo ale staralam sie 2 lata teraz 5 miesiecy bedzie dobrze kochana buziaki :*

karolekk niewiem co ci powiedziec ja mam 39 dc i tez nic z tego tez bez owulacyjny cykl ;/
 
Karolekk wrzucaj fotke :) Naciśnij odpowiedź i tam w drugim rzędzie tych ikon naciśnij taki kwadracik z drzewkiem, poźniej wybierz pliki i szukasz zdj na kompie a na końcu wgraj pliki i jest :)
 
domiśka gdyby to był 13 dzien to jest OK ale dziś MASZ 11 DZIEN także dla mnie to nie spadek na @ tylko....... :) tym bardziej ze masz to plamienie leciutkie :) no to ja zaciskam kciuki bo chyba sie fasolka do Ciebie przyssała :) MAM NADZIEJE :) Nie robię CI nadziei ale to za szybko jak na spadek na @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ilona, ja to jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę z tymi obserwacjami bo to mój pierwszy monitorowany cykl. Patrzyłaś na mój wykres? ło matko, nie nakręcam się ale i nie poddaję :) no zobaczymy...
 
Babki, ale ja nie bardzo wiem jak z telefonu to zdjęcie na kompa zgrać, później to już sobie poradzę. Dodam, że test mam firmy Acon ( tej samej co robi te ultraczułe ciążowe) więc chyba dobry:-)
 
reklama
sylwia a skąd wiesz, że to był bezowulacyjny????

karolekkk- jeśli masz kartę to możesz za pomocą czytnika micro coś tam i przez usb, a jak nie to kablem sie połącz z kompem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry