reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

witam z rana kochane!

co wy tak leniu****ecie, ze cisza tu taka. wstawać śpiochy.

karolinka i jak mąż zareagował na nowinę?

ja zaczynam pomału czuć jajniki. do owu jeszcze z 6 dni jeśli się nie pospieszy. a mam nadzieję że nie bo m mi ma weekend wyjeżdża.

miłego dnia i postaram się wpaść później
 
reklama
WITAM WAS

wybaczcie mi moja nieobecnosc ale muslalm skoro tata przylecial bede miala wiecej czsu atu odwrotnie
w sobote juz leci wiec powroce do was caly czas was czytam z kom ale tam pisac nie moge :blink:

WITAM NOWE STARCZNKI
 
odpadłam z testowania w przedbiegach... zalewa mnie ta menda wstrętna... punktualnie przyszła jak w zegarku więc bobosexy były dzień przed i dzień po owu no nic trzeba przeczekać w międzyczasie dietować się i boboseksić... nie załamuję się bo ja nic nie czułam ot typowe okresowe objawy :tak:
​trzymam kciuki za resztę dziewczyn &&&&&&&&&&&&&&
 
ojć justynka... przykro mi, ale podoba mi się Twoje podejście. :)
ja też ten cykl już byłam pogodzona z losem i nawet uradowana, bo imprezy sie szykowały i wyjazd na narty, a tu klops- ciąża jest jednak :)))
cieszę się chociaż nadal dopadaja mnie lęki ;)
 
Dzien dobry....zglasza sie spioch......
Faktycznie chyba jeszcze polowa dziewczyn spi ze tu tak cicho
Zzagubiona ja w sumie nie mam problemu gdy mnie kluja....a wyniki kiedy bedziesz miec????
Tomek i Justyna a wiesz ze wczoraj wlasnie myslalam co sie z Toba dzieje.......mowisz ze zamiast urlopu mialas wiecej zajec??? No ale napewno milo spedzilas czas z Tata
Agnes
to trzymam &&&&&&&&&&&&&& za te nadchodzace dni
Klapoluszku a jak sie czujesz?????
Justyna przykro ze ta wstretnosc przyszla ale moze w kolejnym cyklu sie uda

Ja juz zaczynam odczuwac bole @owe....brr.....
 
Witajcie!
Justynka ja chetnie wezme od Ciebie wredote bo ja juz nie wyrabiam z bolami krzyza. Niech juz ta @ mnie nawiedzi i bedzie spokoj. Ale niestety znajac zycie to zaleje mnie na samo wesele i bede miala kurde kolorowo
:-( buuuu.
 
ja jutro ide do gina dzis nie mialam z kim malej zostawic ;/
justyna przykro mi z powodu @ zaciskam kciuki za nastepne podejscia i masz swietne podejscie :tak:
 
reklama
bobo ja bym chętnie oddała @ na jakieś 9-10m-cy :) ja własnie miałam @ w dniu ślubu :-D wymiana tampona w sukni ślubnej, w ciasnej kabinie powiem nie lada wyczyn i zasługuje na jakieś trofeum co najmniej :-D:-D
 
Do góry