reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
agnes- rozumiem to wszystko !!!!!!!!!!!! naprawdę !!!!!!!!!!! wierzę że niebawem doświadczysz tego wszystkiego !!!!!!!! :tak:
piąteczka powiem tak....jakoś od samego początku jak wyszły pozytywne testy a raczej ten pierwszy cień to pierwsza myśl była taka" córeczko nie opuszczaj nas" :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: głupie to WIEM !!!!! potem sie puknęłam w głowe oczywiście :-D:-D w razie czego zmienię na niebieską kokardkę jak mnie bedzie mylić intuicja :laugh2::laugh2::laugh2: no cóż w głowę sie juz coś robi od tego wszystkie :) hehe
 
Agnes mam takie same mysli jak Ty, oczywiście jak przychodzi @ teraz zbliżam się do owulacji i jestem pełna zapału i chęci do walki, uda nam się, uwierz kochana bo pozytywne myslenie to połowa sukcesu:-):-)
Dziewczyny ja mam dzisiaj 14 dc a tu jeszcze jakieś dziwne upławy jak na zakończenie okresu:baffled::-( zastanawiam się co się spierniczyło, idę jutro do lekarza po skierowanie na badania hormonalne, o ile mi da, więc zajrzy co tam w trawie piszcze:-)
Roszpunko serdecznie gratuluje i powodzenia przez kolejne 8 miesięcy:-):-) noś brzuszek z dumą i przesyłaj fluidki:-):-)
 
Hej,
podaje dane do tabelki wiek to niech będzie już 26 :) cykl starań 2 termin @ 23.12

no a teraz zasiadłam z talerzem i lecę nadrabiać :-)
 
dobry wieczor bączki

Ilonka piekny tescior.......az bym taki chciala
Losiczka to chyba chlopakom w dzien testowania zaloz google co by im do oczu nie nasiakac........bo widze ze sie niezly rozrzut zapowiada
Zzagubiona ja mam na drugie Michalina po babci i szczerze to nie lubie tego imienia
Roszpunka a dla mnie fluidki od Ilonki juz wzielam
Anaber u mnie dzisiaj fix danie chinskie z ryzem mniammmmm:-)
Piateczka niedziela dla was??? A co bedziecie robic???
 
ilonka to wcale nie jest głupie- ja w każdej ciąży wiedziałam od początku. a w pierwszej to się nawet pokłóciłam z lekarzem na usg jak powiedział, że chłopak- nakrzyczałam na niego żeby się douczył bo się nie zna- i miałam rację

katy miałam na myśli duet ja+ acon- bo przeciez nie wytrzymam i zatestuję dla sportu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lorelain a co dobrego jesz?????????
katrina no i tak ma być !!!!!!!!!! świetnie !!!!!!!!!!!!!
MałaMI daj znać jutro co tam sie dzieje :tak:
piąteczka - o kurcze.......hahaha juz widze minę tego lekarza !!!!!!!:szok::-D no własnie to sie nazywa matczyna intuicja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak: ja tak miałam z małym, tzn od samego początku wiedziałam ze bedzie syn.....nie bralismy innej opcji pod uwagę ,,,,,dziwne ale poważnie !!!!!!!!! A teraz dzwoni mąz i pyta sie jak nasz najmniejszy syn.....to od razu stawiam sie ze to córeczka mamusi tam rośnie !!!!! :-D :-D
Katy jak minął dzien????????????
 
reklama
Piateczka widzisz jaka ja wczorajsza :-D
Ilonka dzien nawet spoko ale wlasnie dzwonila do mnie jedna szmata zeby nerwy zszarpac na koniec dnia wrrrrrrrrrrrrr
Bylam dzisiaj u niej i akwarium przez maly wiatrak u gory pryskalo ( ale nie lalo )wode . Po jakims czasie przestalo i sie wylaczylo
Wiec chcacy byc dobra zostawilam kartke i podlozylam szmaty zeby wpijalo jakby co w te szmaty
A ta zdzira dzwoni z pretensjami ze jej nie zadzwonilam....a co by niby przyjechala z centrum londynu pieprzone rybki dogladnac????
Dowiedzialam sie ze nie mi decydowac czy ona moze wyjsc z pracy w ciagu dnia czy nie.......normalnie mnie zaraz rozniesie......
 
Do góry