reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witam Was kochane , walsnie wsatwilam obiadek i zrobila sobie kawke z mleczkiem . widze pisalyscie o wpatce mysle tez i popieram ze to najlepiej by bylo tez tak wpas nies spodziewanie i zobaczyc 2 kreseczki :happy::happy:
Piateczka : dziekuje ci bardzo za wsparcie :) widze ze juz wszystko dopiete na ostatni guziczek
:-)swieczuszki , posciel M. oszaleje :-):-) napewno juz odliczasz karzde godzinke z miutkami super :)

A dziewczynki kiedy jest najlepiej zrobic testowanko , mo termin @ mi przypada na 23 list. jak sie nic nie przesunie ? buzki dla was
:-)
 
lorelain kochana. no niestety różnica pomiędzy samcem, a nami kobietami polega tym ,że
my zawsze możemy, a nie zawsze chcemy. oni zawsze chcą- a nie zawsze mogą#
#nie dotyczy losiczki i piąteczki

i samiec nigdy nie zrozumie- że nie- bo coś tam- taka już ich natura- ale można ich przechytrzyć ha ha.

silene ja predzej mojej rodzinie podałabym arszenik, niz moje własne wypieki- byłby chyba bezpieczniejszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
piateczka to dziś trzesienie ziemi u ciebie mowisz?!hehe tylko za bardz nie wymorduj tego swojego bo jeszcze kiedy mozeci sie przydac;-)
anusia ja bym 23 zrobiła bo dłuzej bym nie wytrzymała zreszta pisza ze test najlepiej zrobic w dniu spodziewanej @
a wiecie baby jak mnie od kilku dni na słodko bierze!!!masakra dobrze ze juz nic słodkiego nie mam bo dooopa to bu urosła ze hoho!!!
pamelko ojjjj mamy ten sam termin testowania!!!wiec mysle ze sie nie złamiemy wczesniej!!!
ilonka a co tam u ciebie????mały tak długo ci śpi szok!!!moj juz przed 8 na nogach!!!
losiczka to ciebie tez staranka czekaja no no życze na koniec cyklu plusika z różową kokardką;-)
 
a ja nabrałam takiej ochoty na słodkie,że z młodą czekoladę właśnie skonsumowałyśmy a teraz mnie mdli :-D
Ale ciacho dziś upiekę bo takiej chrapki mi narobiłyście że ho ho.
 
Lorelain-mnie też jajniki pobolewają, i bardzo nisko w brzuchu kłuję od czasu do czasu,
mam dziś 26 dc, i zrobiłam Acon-choć miałam czekać do jutra, i odrazu grubaśne II kreski. jeszcze nie wierzę. nikomu nie powiedziałam. myślę, że jak wrócę po pracy to zrobię znowu, mam w domu jeszcze 3 testy Acon. zastanawiam się czy kupić jakiś inny dla pewności.
bety nie mam szans zrobić, bo laboratorium od 7.30-9, a ja pracuję.
och!
 
reklama
Ja tez sie melduje troche pozno, ale jestem :tak:

Piateczka ty to wariatka jestes :happy:
Z tego co piszesz to wydaje mi sie ze twoj m faktycznie bedzie chodzil jak jokey ale ty to juz chyba nozki na wieki bedziesz miec na "za pietnascie trzecia" :-D:-D:-D
Widze ze nie zla z ciebie baciarzyca :tak:

Losiczka pozwol swojemu zasnac a potem go wybudz w nocy.......moj to uwielbia moze i u ciebie zadziala ;-)

Silene ty sie za bardzo stresujesz :tak: ja cie calkowicie rozumiem bo chyba bym miala tak samo ale pozytywne myslenie to podstawa ( nie bez powodu optymisci zyja dluzej) :-)
Mama przyleci to myslenie pojdzie w innym kierunku wydaje mi sie ze ona juz o to zadba :tak:
 
Do góry