reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ada GRATULACJE!!!!! JA ale to forum szczesliwe jest!!!!!mam nadzieje ze mi tez sie uda:wściekła/y: moj mały tak lubi takie małe bobaski jak widzi w tv to az piszczy!!!!
ilonka pewno ze leci dzien ja jak mały spi to nie wiem co mam robis a jak sie obudzi to bym chciała zeby spał a nie broił;-)
a musze sie wam pochwalić ze już od 3 dni Michałek nie używa smoczka:tak:niby miał tylko do spania ale ja poprostu mu schowałam i juz a mojemu M powiedziałam ze gdzies sie zgubił!!!!i jak narazie spokój z małym troche wołaał zeby mu dac ale kazałam mu spac a ja ide szukac i zasnał:-D
 
reklama
agnieszka ty ale podstępna jesteś :)

katy przykro mi, ale widzisz mądry polak po szkodzie i pewnie drugi raz byś tak nie zrobiła. z drugiej jednak strony pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny i widocznie tak mialo być- najpierw taka dawka przykrych doświadczen po to byś mogła być bezgranicznie szczęśliwa i mieć swoje małe pociechy. :)
 
Agnieszka - ja tak dawno dawno temu zrobilam z pampersami, powiedzialam Mateuszowi że tata zapomnial kupić i musi spać w majtkach. Pokiwał palcem na tatę i wtedy przespal swoją pierwszą noc w majtusiach i byl suchy :-)
 
ADA : wielkie gratulacje !!!
no to mamy kolejna fasoleczke :) nasze grono sie powiekszylo
:-) my tez pewnie kochane bedziemy cieszyc sie jak ada , i nie bedziemy mogly w to uwierzy ze wkoncu tez nam sie udalo po takim wyczekiwaniu an pozytywny wynik testowania :happy:
 
karolina ja mam przepis na ciasteczka zbożowe, pycha. jak chcesz to pisz to podeślę:tak:
lorelain ja juz jade do ciebie na to ciacho;-):-)
Ada gratulacje :-)
 
lorelain a ile mateuszek miał jak go oduczyłaś pampersów???bo powiem ci ze kolejnym krokiem własnie bedzie odpampersowanie Michałka tylko nie wiem czy to nieza wczesnie

piąteczka ufff mały sie mi obudził wiec twoje mega bobosexy juz go nie obudza hihi :-D
 
Ostatnia edycja:
wiecie co ja przyznaję rację- ktos powiedział kiedyś, że to forum samo zapładnia i popatrzcie :szok:
zobaczycie jak sie teraz posypią prezenty gwiazdkowe i mikołajkowe... oj oj...

anusia- tak na każdą przyjdzie czas

roszpunka- przesyłaj :)

piąteczka jeszcze ściśnij mocno nogi i naciesz się widokiem zlączonych kolan, bo za dwie godziny to one będą miały do siebie całą galaktykę i trzymam kciukasy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga ja mam tak samo,ale teraz chce zrobić eksperyment ze spaniem w dzien, bo idzie spać ok 15 i potrafi spać do 17 a tak nie chce bo potem siedzi do 22 a to bez sensu dla mnie,wiec chce go przetrzymać w dzien aby nie spał, wtedy o 20 bede miec go z głowy :p i miec czas dla siebie tak naprawdę,!!!!!!!!!
Katy- kotek nie wolno sie obwiniać !!!!!!!! to i tak czasu nie cofnie,wiem po sobie jak to było, także sie obwiniałam ze to pewnie przeze mnie maleństwo umarło i sie nie rozwijało ale na dłuższą mete to bez sensu, bo można wpaść w paranoję a to nie ułatwia !!!!!!!!! Musimy wierzyć ze i nam sie uda !!!!!!!!!!!!! nie zmienimy juz przeszłości ale możemy zmienić przyszłość, :)
Lorelain a w jakim wieku był Twój synek jak tak zaczął spać bez pampersa????? to było takie radykalne od razu czy w dzien chodził bez pampersa a w nocy Z, ???????
bo ja mam straszny problem , na widok nocnika czy nakładki ucieka z krzykiem,:((((((((((((((( nie mam zielonego pojęcia co zrobić, nie chce nic na siłę zeby sie bardziej nie zniechęcał ale w sumie juz czas na niego powoli aby wyżucić pieluchy !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ilonka wlasnie dlatego zamknelam tamten rozdzial w mojej glowie i chyba takim krokiem milowym w tym bylo zrobienie tablicy nagrobkowej dla Natalki. .
10 lat zwlekalam, chyba nie bylam gotowa sie z nia tak definitywnie pozegnac , tymbardziej ze pochowali ja na dziadku mojego m, a nie osobno. Ale rozmawialismy z ksiedzem o przeniesieniu do nowego grobu. Bo myslimy z m kupic miejscowke przeniesc Nati tak zeby byc kiedys razem . Ze str kosciola nie ma przeciwskazan za to se str babci sa :oo:, ale mam to w nosie. Mnie wtedy nikt o zdanie nie zapytal.
Sorki dziewuszki ze tak sie wtryniam z takimi smetami a tu dzisiaj tak radosnie, wiec juz mnieniam temat :tak:
Silene a na ile bedziesz miec mame???

Piateczka
a ty tam tak w miare spokojnie zeby mi tu zaraz w tv nie mowili ze

"z niewyjasnionych przyczyn Big Ben sie przewrocil!!!!:-D
 
Do góry