reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
justyna!!! to gratulacje:) na pewno się udało :) bardzo się cieszę dla Ciebie:-)

a no i o fluidki ciążowe też poproszę :)))))

dziewczyny, ja może też bym polubiła siedzenie w domu, musiałabym się tylko przyzwyczaić, teraz jak jestem chora i nigdzie nie wychodzę to mi się nudzi, pogadałabym z koleżankami z pracy, poszła z nimi na obiad itd. tak się już przyzwyczaiłam i chyba tak wolę, ale sprzątanie i gotowanie też jest fajne:) robię to popołudniami i w weekendy:)

aaa miałam podać swoje dane do tabelki:) więc tak 26 lat, 3 dzień trzeciego cyklu starań:) cykle chyba 30-dniowe :) termin następnej @ 14.11.
 
Ostatnia edycja:
justynka gratulacje kochana :-):-):-) jakie wy macie szczescie dziewczynki :-):-):-) slijcie te fluidki :-)

lilian to testujemy prawie w tym samym dniu mam nadzieje ze ten cykl bedzie nasz:-)
 
ale fajnie, że Justynie się udało:))) naprawdę się cieszę strasznie

losiczka nam na pewno też się uda w tym cyklu, mam taką wielką nadzieję :-) i wciąż czekam na fluidki...:)
 
dziekuje wam co ja bym bez was zrobila jak obliczalam komputerowo to 27 czerwiec ale jeszcze wole poczekac na elektroniczny widoac kreske ale sie obawiam bo wiecie po spirali rozne rzeczy sie dzieja ale jestem dobrej mysli
 
reklama
Do góry