reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

bobo ja mam masakre ale to chyba od luteiny strasznie mam mokro szczerze to chyba bede wkladki musiala na podpaski zmienic bo gatki zmieniac musze :baffled:
 
reklama
Pola wspolczuje takiej osoby ..ale wrednych ludzi nie brakuje,niestety
a moze zmien nick ?,ja tez czekam od ciebie na priv.wiadomosc :tak::tak:
Losiczka,MalaMi przykro mi...,tule was mocno ;-)..poki nie ma @,jest nadzieja...:tak:
Karolek &&&& mocno zacisniete,aby to jednak byla fasolka :tak::tak::tak:
Lilian zdrowka,kuruj sie kochana ;-)
zila mi akurat @ skonczyla sie jak tylko byla mala fasolka,ale tez slyszalam o przypadkach,ze dziewczyny nie wiedzialy,ze sa w ciazy,bo nie mialy zadnych objawow,a do tego byla @ nawet przez pierwsze 3 miesiace ciazy..
Bobo szczesliwego lotu i udanego pobytu w ire ;-)
milej niedzieli :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki :)
Przykro mi losiczka i małaMi - wiem co czujecie...
Rozpoczyna się nowy cykl i nowa szansa ... całuje Was mocno :*
 
Zagubiona ja zadnej luteiny w ciazy nie brałam a czasami miałam to samo:( doslownie trzeba było spodnie zmieniać:/

Tez znam dziewczyne, ktora dowiedziała się o ciąży w 5 miesiącu:szok:
normalnie miała okres do tego czasu:tak:
 
Ostatnia edycja:
polaa to w takim razie czekamy na wiadomość na PW... mam nadzieje, że będzie pozytywna:)

moja siostra też miała tak dużo śluzu od początku ciąży i musiała ciągle wkładek używać, więc to chyba normalne:)

a jak Wam niedziela mija? Ja czekam na M aż wróci ze studiów i zakupów i będziemy coś robić na obiadek... Chciałam podjechać do rodziców, ale uznałam, że muszę jeszcze się wygrzać w domku... nie lubię tak siedzieć sama, nudzi mi się wtedy... i myślę o tych cyklach moich ciągle:) ale dzisiaj jestem szczęśliwa, bo już mam 1 dzień nowego cyklu i możemy niedługo zacząć nowe staranka :)
 
Cześć dziewczynki:-) Wpadłam tylko przywitać się niedzielnie;-) Dziewczyny głowa do góry, póki nie ma @@@ jest jeszcze nadzieja, a jesli teraz się nie udało to następny cykl jest Wasz:-) Głowa do góry:blink: Ja dzisiaj jakaś taka roztrzaśnięta jestem:-( I śpiąco i zimno i jakoś tak nie tak:-( Pozdrawiam Was niedzielnie i udanego po południa życzę:-)
 
DZIEWCZYNY JA NADAL NIE MAM @ NORMALNIE POWIEDZIALABYM ZE JESTEM W CIAZY BO NIGDY NIE MIALAM CYKLU 28D TEST NEGATYWNY WIEC POCZYTALAM ZE BRANIE WIESIOLKA U NIE KTORYCH KOBIET WYDLUZA CYKL:-( I PEWNIE JA SIE ZALICZAM DO NICH :-(SZLAG MNIE TRAFI ZARAZ JUZ 2 DZIEN POWINNAM MIEC @ ZACZYNAC NOWY CYKL A MI SIE ZACHCIALO WIESILKA BRAC:baffled::baffled::baffled:
 
losiczka ja też jeszcze nie dostalam okresu i strasznie się wkurzam bo już wolę zacząc nowy cykl a nie czekac na niewiadomo co:((wiem co czujesz i uwierz mi, że ja czuje tak tak Ty:(((zastanawiam się czy może jest jeszcze jakaś szansa, nadzieja jak zwykle się tli i nic nie poradzę:(( dziewczyny co Wy mowicie jak można nie wiedziec, że jest się w ciąży? do 5 miesiąca? jakoś trudno mi w to uwierzyc:) nie mogę tego czytac bo sobie wmówię, że ja własnie tak mam:))))dziękuje wszystkim za słowa otuchy, podbudowałam się ale i tak jak zobaczyłam pytające oczy mojego męża to się poplakałam, że nie mogę przekazac mu pięknej wiadomosci:((( zaczęłam się zastanawiac czy wszystko ze mną w porządku, może ja jakaś chora jestem może nigdy nie będę mamą:(((((
 
dziewczyny nie ma co sie załamywać bo testy nie zawsze muszą wyjsc w dzien @ !!!!!!!!!!! mnie tam nie wychodziły, ani z małym ani z aniołeczkiem , zawsze pare dni po spodziewanym @ , wiec ja jestem nadal dobrej myśli kochane !!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-) za 2 dni powtórzcie test jak nadal nie bedzie @ i juz :) albo betka :):):-D:-D:-D
 
reklama
Do góry