reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Bety nie zrobie narazie przynajmniej do srody mam dosc daleko do labolatorium duzo pracy wiec nie moge ruszac sie z domu jak @ nadal sie niepojawi:-) TO ZROBIE BETE NIE TEST oby juz tak zostalo tzn bez @ :-):-):-) trzymajcie kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
losiczka trzymamy trzymamy !!!!!!!!!!!! to jest bardzo szczęśliwy wątek, wiec myślę ze nie tylko bobo sie załapała na pażdziernik, liczę ze i Ja sie załapie jeszcze na ten miesiąc !!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dobranoc :-)

polaa
 
Losiczka,MalaMi caly czas &&& mocno zaciskam !!!:tak::tak:
MalaMi no ja wsumie od razu wiedzialam,ze jestem w ciazy,bo nie moglam palic i pic kawy ,ale sa dziewczyny,ktore nie wiedza,bo skora czuja sie caly czas tak samo,miesiaczka jest to skad maja wiedziec,ze sa w ciazy ?;-)...czasami tak jest...
a ty nie zadreczja sie,ze cos nie tak z toba...zobaczysz,za niedlugo bede na tescie dwie kreseczki &:tak: &&&&&&&
a mnie strasznie bola cycki..ale jak...:szok:...to pewnie na @..coprawda do niej jeszcze troche,ale czuje ,ze pazdziernik nie bedzie moj...:-(
Pola :blink:
 
No dziewczynki jak czekam z niecierpliwoscia na kolejna pazdziernikowa fasolinke i mam nadzieje ze nie bedziecie swinie i nie zostawicie mnie samej i zafasolkujecie :-)

Buziaki
 
Bobo,zeby zajscie w ciaze bylo takie proste to bysmy wszystkie do ciebie dolaczyly juz teraz ;-),ale tak nie jest..:-(
Losiczka jak tam?..mam nadzieje,ze jak za kilka dni powtorzysz test to beda 2 kreski ;-)
Ilonka za ciebie tez trzymam &&& aby w tym miesiacu byly 2 kreski ;-)..fajnie,ze jestes taka optymistka..
ja ostatnio coraz mniej wierze,ze mi sie uda miec jeszcze jednego szkrabika...:-:)-(
 
reklama
Witam rankiem:)
Losiczka tak mi przykro:( Tulę mocno... Może przesuniesz staranka o jeszcze jeden dzień do przodu...Będę mocno trzymać kciuki za następne cykle:)
Ja prawie wcale śluzu nie miałam czułam go tylko jak włożyłam sobie palucha.... tylko w dzień szczytu mi się pokazywał i taż planowałam wiesiołek od następnego cyklu... ale już nie musiałam;)
 
Do góry