reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ilona - pisz, czasami lepiej tu sie wygadać, bo nawet najbliższe osoby niekiedy nie zrozumieją, jeśli nie maja podobnych problemów.

Jak sie jest bardzo młodym to sie o pewnych rzeczach aż tak nie myśli, przy drugim dziecku też juz miałam inne podejście i teraz też.
Byłam w lutym w Pl, odwiedziłam "babskiego" lekarza i wiem, że wszystko jest OK, z dentysta jestem na bieżąco, toxo mi nie groźne, witaminki im kwas foliowy biorę juz od kwietnia. Tylko Pani doktor powiedziałą, żeby długo nie czekać z decyzją, że zaczynamy, bo rok u dwudziestki to nie to samo co rok u prawie czterdziestki.
 
reklama
katrina- dziś mnie straszny dołek złapał, przeryczałam sobie od 20-stej w sumie, mam takie jeszcze chwile zwątpienia, złość we mnie jeszcze siedzi, moze nawet zazdrość czasem,staram sobie w tym radzić i raz wychodzi lepiej raz gorzej , ale tu na tym wątku nie bede smęcić, tu mają być same pozytywne posty :)
Trzeba iść do przodu i tyle !!!!!!!

katrina a mała to chyba do Ciebie jest podobna prawda ???? te zdjęcia małe ale jak patrze to jakby miała Twoje rysy !!!!!!!!!!
 
ilona - wydaje mi się, że jak Alinka była mniejsza to była bardziej do mnie podobna, teraz jest taka tatusiowa i "figurę" tez ma po tacie hihihi
A co do postów - wiesz nie zawsze i nie same pozytywne rzeczy dzieją sie w naszym życiu, a jak je z siebie wywalisz, to od razu lżej!
Wiesz ja pierwszy cykl starania się miałam taki, że już miałam dolegliwości ciążowe i juz się zaczynałam cieszyć, a tu d...pa, i mnie to dobiło troszkę. Potem sobie poczytałam, że przy cyklu bez owulacyjnym często takie symptomy są (obrzmiałe i bolące piersi, taki jakby nadmuchany brzuch, parcie na pęcherz - no wypisz wymaluj ciąża). I nagle zaczęło sie plamienie..... wtedy to już sie bałam, że to KONIEC, ale to był początek, tylko sporo spóźnionego okresu). Od tego momentu przyjmuję cała sytuację ze spokojem, nie podniecam sie i nie nakręcam. Wolę się ucieszyć niz rozczarować. A skoro mam już dzieci, to znaczy, że mogę.
 
Ostatnia edycja:
Katrina- identycznie było ze mną w poprzednim cyklu, bardzo sie nakręciłam no po prostu jak wariatka, bo u mnie wczesny objaw ciązy to cowieczorna biegunka pare dni pod rząd przed zbliżającym sie @, ja tak miałam, sugerowałam sie także wykresem, tempka cudnie sobie rosła, nagle ok 7 dnia po owulacji nagły spadek ( czyżby implantacja???) a potem hop do góry znów ...... ( zresztą mozna wykres zobaczyc mój na dole, tylko trzeba sie cofnąć cykl do tyłu) szyjka była mega rozpulchniona a ja znam swoje ciało, przed @ nigdy tak nie miałam TYLKO w ciązy, co dziennie musiałam sie położyć bo na siedząco usypiałam , wiec pomyśl jak Ja sie cholera nakręciłam , a potem jak temp nagle spadła i pojawił sie @ Boże jak ja ryczałam, i to nie dlatego ze dostałam @ tylko dlatego ze Ja byłam pewna ze jestem w ciązy, ja byłam święcie przekonana o tym, nastawiłam sie juz na to,ba juz patrzyłam nawet którego dnia umówić sie do gina ( bo ja natychmiast po pozytywnym tescie musze leciec po tabletki podtrzymujące ciązę) a tu takie rozczarownie !!!!!!!!!!!!!!!! tak wiec teraz jestem mądrzejsza, koniec z takimi głupotami, spokojnie bede czekać na termin @n a wszystkie objawy jak bede miec lub nie totalnie OLEJE !!!! Bo sie wykoncze psychicznie , za dużo juz w tym roku przeszłam, wiec tym nakręcaniem sama sobie szkodzę, wiec przestrzegam dziewczyny, TYLKO SPOKÓJ BEZ NAKRECANIA SIE, :))))))))))))) :-):-):-):-)

DZIEN DOBRY

Dziś mam juz lepszy humorek, mąż wraca wieczorkiem a raczej w nocy ale ważne ze juz bedzie z Nami, co prawda tylko na 2dni ale zawsze to coś juz :)))))))))))))
Miłego dnia :)

Mamusia my tu czekamy na wspaniałe wieści od CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witajcie dziewczynki ilonko katrino macie racje niepotrzebnie sie nakrecac ja sobie obiecalam ze jak sie nie uda w tym cyklu to koncze ztestami owulacyjnymi z pomiarem temp zostawiam wszystko naturze no i oczywiscie mojemu mezowi;-)starania koncze na 9dc a potem to juz czekam no i katrino masz racje my za duzo czasu nie mamy choc na forum ciaza po 40 jedna dziewczyna ma 43 lata i czeka na synka a druga 45l urodzila niedawno i jest ok mi sie marzy zeby do konca przyszlego roku miec juz dzidzie przy sobie katrino a z jakiego miesiaca jestes?milego dnia dla was
 
losiczka czyli celujecie w dziewczynke?????? a jak długie masz cykle, nie wiem czy pisałas, moze przeoczyłam .....
 
Witam z ranka:)
U mnie było to samo staramy się teraz 2 cykl, a w pierwszym tydzień po owulacji już miałam objawy typu: ból piersi , nudności nawet twierdziłam że kawa mi rano nie smakuje i słabo mi się robiło jak na klatkę wychodziłam bo była remontowana i było czuć jakieś farby rozpuszczalniki itp.
Obiecałam sobie że nie będe się już tak nakręcać ale ciężko jest nie myśleć, cały czas myślę.. w tym cyklu zaczełam mierzyć temp i używałam testów owulacyjnych i pewnie znowu się rozczaruję jak dostanę @ ale chociaż cykle mam krótkie 25 dni to jakoś będzie leciało.

Dziewczyny które testują &&&&&&&&&&&&& przydałby się taka która ma 2 kreseczki byłoby raźniej:):tak:

Ilonka głowa do góry:) ciesz się mężem a jak coś ci leży na serduchu to wal tu do nas jak w dym, pozytywy pozytywami ale nieraz dobrze się wygadać a kto cię tak wysłucha jak nie my? hihi

Miłego dzionka kobitki ja zaraz do pracy:(


A któraś chyba losiczka pisała że jest krawcową ja też szyję ale dość wąska dziedzina zajmuję się tylko dekoracjami okiennymi:)
 
Hej, przepraszam że nic nie napisałam.. parę dni mnie nie było i już jest lektura składająca się z 10ciu zakładek :eek: Dziewczyny piszecie jak szalone..

Ja teraz powoli czekam na @ powinien się pojawić około 13.09 (to dopiero pierwszy @ od kiedy mężem zaczęliśmy działać w kierunki posiadania dziecka) na dzień dzisiejszy żadnych objawów fasolki nie miałam więc nie robię sobie wielkich nadziei.. ale tak jak większość z was już bym chciała mieć 2 kreski na teście :-)

Też dłuższy czas brałam tabletki anty - odstawiłam je dobry rok temu i pierwszy @ pojawił się z z dużym opóźnieniem, ja niestety kilka miesięcy nie miałam unormowanego @ cykl od 31 do 47 dni!!

Teraz już wszystko działa jak w zegarku..:-D
 
ilonko no celujemy w dziewczynke bo mam juz 4 chlopakow:-)jak sie uda to bedzie super a jak bedzie chlopak to tez swietnie celujemy w dziewczynke a najlepsze jest to ze mamy juz imie dla chlopaka ha ha cykle mam 26-27d z przewaga 27 a z chlopakami zachodzilam na 11dc wiec teraz konczymy na 8,5-9 dzien violu tak jestem krawcowa ogolnie szycie to moja praca i pasja pracuje w domu mam dwie firmy dla ktorych szyje dla jednej pani torebki dla drugiej wszystko co sie da i czasami jest tak ze nie mam pracy a potem odrazu wszystko:-)
 
reklama
losiczko w sumie mając owulkę ok 13 dnia w Twoim przypadku to jednak powinna Wam sie wczesniej trafić dziewuszka bo to 2 dni przed wiec szance są wieksze na dzewczynkę niz na chłopca wiec w sumie dobrze ze teraz konczycie wczesniej :) ale mysle ze 9/10 dzien to spokojnie , wczesniej może nie wyjść bo plemniki żyją ok 72godzin wiec do 13 dnia mogą nie dotrwać !
Mnie teraz baaaaaaaardzo korci aby własnie w sobote wieczorkiem ostatni raz przytulanki i .......czekać..... ale boje sie ze to sie nie uda, ze robaczki nie przetrwają do owulki która powinna być w poniedziałek według cyklu , tzn może i przetrwają ale czy dorwią jajo to wielka nie wiadoma, no ale nic nie tracę mogę zaryzykować a nóż widelec sie uda :D najwyzej jeden cykl bedzie stracony i juz ....... nie mamy takiej presji ze juz trzeba zajsc wiec moze warto sobie poeksperymentować :)))))))))))))
Zazdroszczę Wam tej umiejętnośći szycia itd tez bym chciała :) a torebka by mi sie przydała bo mam tylko jedną...!!!!!!
losiczka jakie torbeki szyjesz?????masz jakies zdjęcia swoich dzieł?????????
 
Do góry