reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

karolinko tamte były zamówione w aptece koło mojej teściowej- a ja to mieszkam na peryferiach miasta, wiec tu dziura zabita dechami, w mojej aptece wyboru nie ma- jestem skazana na oczekiwanie
 
reklama
hmmm.... piąteczko- no nic- to musisz czekać cierpliwie. do mnie może też jutro dojdą? kto wie... tylko nie wiem czy zdążę zatestować, bo wiesz... @ może przyjść wcześniej, a poza tym na weekend do lasu, a tam spartańskie warunki i testu na pewno nie zrobię :)

aga- witaj. to szczęśliwe forum, więc może i Tobie szybko się uda spaść na dół tabelki. Tylko musisz pamiętać, że my jesteśmy szalone, świruski i czasem potrafimy dolinować jak mało kto, no a czasem tyłki złoić jak trzeba :)

cholibcia gdzie ta losiczka i karla????
 
Karolinko gadaj co chcesz Ja i tak bede trzymać kciuki i wiedzieć SWOJE !!!!!!!!!
agnes kurcze boję się jak cholera tej wizyty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boję sie ze to wszystko pryśnie w momencie, ze to że teraz myślę ze bedzie OK , to nie bedzie :-( ale smęcę, wybaczcie ale nerwy biora juz górę chyba !!!!!!!!!!!!!!
piąteczka czekamy dalej, testy jutro pewnie dojdą .eeeeeh szkoda ze nie dziś !!!!!!!!!
agniesia- witaj kochana :) rozgość sie u Nas !!!!!!! fajnie ze tu jesteś także ze mną !!!!!!!!!!!!!! Tu jest tak symatycznie ze nie bedziesz chciała od Nas odejść juz :-D
LOSICZKA _ BŁAGAM ODEZWIJ SIE !!!!!!!!!! MAM NADZIEJE ZE SZALEJSZ ZE SZCZĘŚCIA DLATEGO NIE PISZESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA SIE JUZ MARTWIĘ TROSZKĘ O CIEBIE !!!!!!!!!!!!! WIEC PROSZE NIE DENERWUJ CIĘŻARNEJ :tak:
 
ilonko- nie będę denerwować ciężarnej, ale za kilka dni okaże sie na pewno która z nas miala rację :)))
ja po prostu nie wierzę, żeby mogło się udać, że to teraz i już, że... nie- Słoneczko- to niemożliwe....


losiczko- o cholibcia... ale jak? to przecież nie tak mialo być... niemożliwe... ja byłam przekonana.... może źle zmierzyłaś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Karol in a dziekuję za przyjęcie,ja potrzebuje właśnie takich ludzi z takim szalonym powerem,które zmotywują i jak trzeba to i kopa w cztery litery zasadzą;)))))Ja jestem po przejściach rok temu w styczniu odłożyłam anty i tak na spokojnie bez specjalnych starań próbowaliśmy działać o rodzeństwo dla mojego cudownego 6-cio latka,udało się w marcu,test II krechy i ogromna radość,która po 9 tyg przerodziła się w dramat,serduszko mojej kruszynki przestało bić....w maju zabieg i po badankach zielone światełko,że po pierwszej @ możemy działać,ale niestety już grudzień a u nas bez żadnych rewelacji,wręcz pojawiły się problemy hormonalne,torbiele(nawrót endometriozy) a przy tym brak owulacji....brałam hormony na przywrócenie cyklu i mam nadzieję,że nareszcie się uda,synek domaga się rodzeństwa,został jedynym jedynakiem w przedszkolu;(( @ ma przyjść ok.12 grudnia mam nadzieje,że jednak się nie pojawi,ale nie napalam się.Stąpam mocno po ziemi,nie wmawiam sobie żadnych objamów,nawet testów nie kupuje...zdaje się na los...pozdrawiam Was cieplutko,testującym życzę II krech a starającym owocnych bobowygibasów:)))))))))buziaki kochane:*
 
agniesia witaj w domu dla obłąkanych desperatek hi hi

karolinko będzie dobrze

ilonko masz szczęście, że internet u mnie fiksuje bo dostałabyś piękne kopniaczki na swój ciężarny tyłeczek za takie myśli

losiczka nic już nie kumam. a teścior?
 
agniesia- każda z nas tu po jakiś przejściach- mniejszych czy większych tragediach i katastrofach. ale póki jesteśmy razem to jakoś wszystko łatwiej znieść, bo jedna drugiej coś powie, doradzi... każda ciąża jest inna, każda ma inne objawy i dolegliwości. któż nas zrozumie lepiej niż druga taka z podobnymi rozterkami... :) dlatego tu jesteśmy- by pomagać, pocieszać, podać rękaw, dać kopa, postawic do pionu, opieprzyć, rozśmieszyć... jeśli spodoba Ci się nasz świrnięty klan to oczywiście otwieramy szeroko ramiona witając Ciebie :)

piąteczko- jeśli ilonka będzie nadal tak smucić i sie zamartwiać to zrobimy wyjątek i kopniemy ją w dupas :)to niezdrowe sie tak zamartwiać!!!
 
___________________________Staraczki
confused.gif
_________________________
..............Nick.......................Wiek.........termin@..........cykl starań........


.............karla21.....................21..............05.12....................1..............
..........,,.sylwia_d...................22..............06,12....................3..............
.............Karolekk...................30..............07.12....................3..............
.............losiczka72................39..............08.12....................5..............
.............justynka7177...........24..............08.12....................2..............
.............karol_in-a................28...............09.12....................6..............
.............agniesia84...............27..............12.12....................2..............

.............marysia77................34..............13.12....................3..............
.............Suonko87................24...............14.12....................5..............
.............MałaMi.....................25...............19.12....................7..............
.............KatyB......................30................21.12..................13.............
.............Lorelain...................26...............23.12....................2..............
.............anusia88sc..............23......... .....24.12....................2..............
.............nosotros..................27...............30,12...................4...............
.............agnes2704..............29...............31.12...................5...............
.............piąteczka.................31.................???....................2................
.............Tymuniek.................27.................???....................4? .............
.............agnieszka_dk..........23.................???....................??..............
.............Dzoana.a.................29.................???....................??..............

____________________
cool2.gif
Ciężaróweczki
cool2.gif
_____________________
..........Nick...................Wiek............OM..........................Tp...............

.......Mamusia-Kasia...........22........03.08.2011.............. 10 .05.12..........
..........ViolaPop.................35........26.08 .2 011.............01.06.12..........
......zZagubiona.................21........21.08.2 011 .............03.06.12..........
......Bobofrutek..................27........03.09. 2011..............10.06.12..........
.......bietka84...................27........02.10. 2011...............04.07.12..........
.....ania-aneczka...............27........01.10.2011........ .......08.07.12..........
........anaber.....................30........11,10 ,2011..............18,07,12............
..tomek i justyna...............24........17.10.2011........ .........??????............
........ada6.1984................27.........23.10. 2011.............30.07.12............
...........ilona24..................24.........30. 10.2011....,,,.......08.08.12.............
.......katrina115.................??.............. .??..........................???...............
..........pola.................,.....??........... . ...??...........................???...............
.........pamela...................??.............. ..??..........................???................
.........lilian......................26.... .............??..........................???...... .... ..
....Roszpunka................25.......... ......??............................???............

Ilonko ta piersza stronka z lozeczkiem tez o nich mysle ;p;p i posciel ta juz zamowilam hihi

losiczko tule mocno

witam nowa kolezanke

kochane nie mozemy na ilonke sie denerwowac bo to chyba normalny stres przed pierwsza wizytka ;p tym bardziej po tym jak ma juz aniolki, dlatego ja ja mocno przytulam Zobacz załącznik 413977i mam wielka prozbe by nie smutala jak jeszcze nic nie bedzie widac, u mnie w 5 tc nie bylo nic za to tydzien pozniej byl i pecherzyk i serducho :*
dziewczynki wszystkiego naj z okazji mikolajek mam nadzieje ze mikolaj byl szczodry i juz bociany do was zaadresowal :* Ja dzisiaj spac nie moglam wczorajsze szpile chyba jakies ostrzejsze sie zrobily aaa jak ja wytrzymam do 15 hehe mam nadzieje ze ktosiek da nam prezenta mikolajkowego i sie ujawni hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki ja się witam i zaraz znikam - zwariowany czas u nas jak to zwykle przed świętami wiele się dzieje. Mam nadzieję ze za tydzień będę mogła się cieszyc z fasolkowego prezentu - choc narazie nic na to nie wskazuje.
3mam kciuki za Was wszyskie odezwe sie wieczorkiem buziaki
 
Do góry