reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Ilonko- to naprawdę nic nie znaczy- jak można zaobserwować mój orgaznizm jest dość szalony i niestety skory do figli i psot, więc i ten skok nic nie musi oznaczać, a termin @ mam na piątek (chyba bo ostatnio się wszystko pokiełbasiło) 9 grudnia, więc dziękuję Kochana za wsparcie, ale nie tym razem... :)

Losiczko gdzie jesteś? ja zaraz już nie tyle paznokcie co całe paluchy sobie zjem tak się denerwuję...
 
reklama
witajcie dziewczynki!

zagubiona
dane do tabelki agnes lat 29, cykl 5, następna @ 31,12,2011

ilonka ty nasza specjalistko od temperatury. jak samopoczucie przed wizytą?

katyB
ty robiłaś zapiekankę? wrzuć przepis bo nie mam pomysłu na obiad

jak tam testujące? halo!!! ujawnijcie co wysikałyscie
 
dzień dobry dziewczynki

losiczka czyżbyś zasikała już wszystkie dziesięć teściorków?

a mnie brzuchol boli nadal. rano tempka na dole 36,9. no ale to oczywiście wyrwane z kontekstu. a do tego gdzieś mnie zawiało , ledwo się ruszam i boli mnie ucho- buuuuuuuuuuuuuu

ilonka piękny wykład- gratuluję

karolinko- gdzie Ty się podziewasz całymi popołudniami?
 
Dzisiaj MIKOŁAJKI.

mam nadzieję że dostaniecie wymarzone prezenty
mikołaj1.jpg
 
Ostatnia edycja:
no widzisz agnes ja marzyłam o dwóch II a tu testów nie ma:wściekła/y:



a to dla Was na mikołaja- może wreszcie wyskoczy

prezent-54.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
piąteczko jak to gdzie? jeśli nie pracuję to w łóżku z mężem :laugh2: a wczoraj miałam troszkę pracy i padłam jak nieżywa już o 22ej, choć szczerze mówiąc miałam ochotę zrobić to ze dwie godziny wcześniej... :) a Ty przymusowo musisz czekać do jutra z sikaniem na teściory???

Ilonka- uszy do góry- będzie wszystko dobrze... trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :)

Losiczko- ja pikole jak długo można nas tak trzymać w niepewności, przeciez Ty zawsze pierwsza tu byłaś... :-(

agnes- dziękujemy- chyba większość z nas marzy o dwóch kreseczkach (co niektóre najpierw o testach), później o szcześliwej i spokojnej ciąży, a jeszcze później o radosny i bezkomplikacji poród, a następnie o zdrowie dla naszego maleństwa...


mnie chyba też cos zawiało i ból wszedł pod łopatkę- masakra jak ja tego nie lubię. zdominował wszystkie inne bóle przedokresowe :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
karolinko no to masz prawo być zmęczona- jak nie praca to robota hi hi
niestety muszę czekać bo wiem, że jak zrobię test o czułości 25 to i tak dupa i tak, więc szkoda kasy i nerwów

agnes dziś nie dostanę- bo dopiero będą wysłane- ale mam nadzieję na jutro

LOSICZKA melduj się tu szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
piąteczko a co z tymi, które miałaś zamówione w aptece? może już doszły? daj odetchnąć Roszpunce- niech Cię w koncu dogoni...

losiczko....

a gdzie karla- miala też dzisiaj testować :)
 
reklama
Dzień dobry,jak tu fajnie u Was,jak milusio,aż chce się dołączyć....czy w ten mikołajkowy pochmurny dzień przyjmiecie mnie do swojego staraczkowego grona,proszę,bo potrzebuję miejsca gdzie mogę się podzielić moimi doznaniami związanymi z zafasolkowaniem...i widzę tu moją dobrą znajomą z innego dużo smutniejszego wątku:*buziaki i czekam czy mogę się dołączyć-Aga:-)
 
Do góry