reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Witam Was dziewczyny.
Ja dziś jestem w złej formie w nocy podbrzusze mnie bolało no i oczywiście panika,strach i zero snu.
Dziś oczy na zapałkach,nie boli tylko lekko ciągnie ale strach jest,że znów się coś wydarzy.Mówię Wam kochane normalnie jestem przerażona nie wiem czy dałabym radę jeśli znów by się coś stało:no:
 
reklama
SILENE BEDZIE DOBRZE KOCHANA DZIDZIA SIE ROZPYCHA I DLATEGO BOLI

LORELAIN MASZ RACJE WPADKA TO NAJLEPSZE ROZWIAZANIE TYLE ZE JAK PLANUJESZ PLEC TO CO ???? TU JEST PYTANIE?

KAROLINKO NO TO SOBIE TROSZKE ODPOCZNIESZ ;-)

ILONKO O NICZYM INNYM NIE MYSLE :sorry: DZISIAJ OSLABIANIE PLEMNICZKOW WIECZORKIEM A POTEM TO JUZ DO PONIEDZIALKU GLOWA MNIE BEDZIE BOLEC HE HE ;-);-);-)
 
losiczko podziwiam te Twoje kombinacje i wyobraźnie, że ho ho...
uda się :)

silene- ze spokojem, wszystko się uloży, a kiedy masz wizytę u lekarza u gina?

lorelain- ja qrcze również jestem zdania, że wpadka jest o wiele łatwiejsza- nie stresujesz się, nie biegasz z testem, termometrem itp, nie wiesz przez pierwsze kilka tygodni, że jesteś w ciąży i ze spokojem ten zarodek się zagnieżdża, więc nic tylko krótsza i spokojniejsza ciąża, a my... fiksum dyrdum :cool2: diety, temperatury, wykresy, testy owulacyjne, witaminy, wizyty, urojone objawy, ciągnąće sie w nieskonczoność oczekiwanie na @ albo na II krechy z sikańca, badania, nerwy i strach przy każdym ukłuciu czy bólu... ile nas kosztuje to co jest w życiu bezcenne- rola matki. ale uważam, że jesteśmy w stanie zapłacić każdą cenę byleby móc tulić to maleństwo w ramionach i niech placze całe noce- byle zdrowe było i niczego mu nie brakło, a nasze nieprzespane noce i stresy wynagrodzi uśmiech i te małe rączki zaplecione na naszej szyi.
 
dziendory dziewczynki agnieszka_dk prosze dopisac mnie do listy,przepraszam ze dopiero dzisiaj ale wczoraj wieczorem mnie nie bylo -pamale,30 lat,25 termin @,cykl staran 3. dziekuje. karol_in-a widze ze juz Ci przeszly smutki i tak trzymaj! Lorelain zgadzam sie z Toba,najlepsza wpadka! ja jeszcze tydzien mam do testowania,temka 36,8,ale od wczoraj pobolewa lekko lewy jajnik,troche dziwne.zwariowac mozna z tym czekaniem:-(... ale dzisiaj na moje smutki mam polskie kabanoski-pysznosci,dzis nad ranem odebralam paczke od rodzicow z Polski pelna naszych krajowych specjalow,wiec sie zajadam,ale mi brakowalo polskiej kielbaski!!! to ide sie obrzerac,a potem do pracy,zycze milego dnia kochane!;-)
 
Cześć dziewczynki!! :-)

Lorelain karolina zgadzam się z tym co napisałyście... Ja sobie czasami myślę, że gdyby nie wpadki to byłoby nas na tym świecie dużo, dużo mniej...
losiczka u Ciebie dni płodne się zbliżają, więc kombinuj dziewczyno i niech się ziemia zatrzęsie!! :-):-):-):rolleyes::rolleyes:
silene wszystko będzie dobrze, te bóle to prawdopodobnie rozciąganie macicy, nie martw się :-p
karolina ja tez czekam na przepis na ciasteczka :) Ostatnio polubiłam pieczenie i próbuje swoich sił. Piekę dzisiaj babkę cytrynową ;-)
 
Ostatnia edycja:
karol_in-a,czekam na list z przychodni,żeby zrobić sobie termin na scan ale na to trochę potrwa.
Ogólnie zle się czuję dziś kręci mi się w głowie i jest mi słabo mam takie fale zimna i gorąca na zmianę.
Dzięki Bogu,że mama już nie długo przylatuję bo normalnie bzika dostaję...nie ma jak u mamy:-)

A co do wpadek to też jestem zdania,że łatwiejsza i przede wszystkim nie stresująca.
 
suonko no bedzie sie dzialo tyle ze narazie w mojej glowie sie dzieje co zrobic jak mezus sie wykreci w poniedzialek :-( chyba go uspie i sama sie obsluze he he
 
Ciągle myślę o tym że kuje mi w brzuchu i szukam przypadków gdzie dziewczyna tez tak miala i zaszła w ciąże, w nocy sie budze bo mnei cos piers pobolewa i juz sobie wmawiam ze to kolejny objaw. Jakas paranoja rozgrywa sie w mojej głowie :eek:

zapraszam na kawę i ciacho



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Dobrze dziewczyny że ja was tu mam i że jest takie miejsce bo komu ja bym mogła tak smęcić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry