reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
jesli zmierzyłaś wczesniej to dodajesz,ale teraz pytanie czy te wczesniejsze pomiary były wykonane rano??????? bo jak nie rano i nie zachowując odpowiednich warunków z godnych z NPR to nie nic z tą tempką nie robisz !!!!!!!! :tak::tak::tak: tak wiec najlepiej odpuść sobie mierzenie a jak juz tak ci zależy to zachowaj te warunki jakie wypisałam niżej, albo po prostu poczytaj sobie na necie o NPR !!:-):-):-) tam jest wiele metod , ja wybrałam metodę rotzera !!
 
witam was czwartkowo!

ilona głowa do góry i bez takich załamek. ty nas zawsze dopingowałaś więc teraz myśl pozytywnie. jak nie w tym to w następnym cyklu. ja pewnie do Ciebie dołączę bo mam przeczucie że się nie udało. temperatura delikatnie do góry ale gdyby była fasolka to powinna być wyższa. no cóż walczymy dalej

ania witaj mam nadzieję że szybko u Ciebie będzie fasolina trzymam &&&&&&&&
 
agnes -nie prawda, to nie tak ze tempka musi być wysoka , w II fazie cyklu tempka może sie wahać jak sobie chce, raz w dół raz w górę , wazne aby nie spadła poniżej lini podstawowej , mnie co prawda nie spadła jeszcze poniżej lini , ale z dnia na dzien spada i spada, wiec nie wiem co to bedzie,!!!!!!!! ehhhhhhhhh :-(ale dobra póki nie ma @ nie panikuje i Ty tez nie panikuj :-p Tobie ładnie idzie w górę ,i mam nadzieje ze tak juz zostanie :)
ja tam trzymam za Ciebie kciuki, wiem ze pocieszam,dopinguje itd ale czasem mam dolinę i cięzko mi z niej wyjść !!!!!! ale musi być dobrze,!!!!!!
 
Masz rację. Tzn temperaturę mierzyłam tylko 4 razy zawsze o stałej porze no ale jestem dopiero po owulacji tylko tak z ciekawości to zrobiłam. Ale dziś zmierzyłam 2 h szybciej dlatego się zdziwiłam , ze już tak spadła ;) No ale dam sobie spokój z mierzeniem i poczekam do @ (oby nie przyszedł) i wtedy zacznę mierzyć od 6 dc już dokształcona w tym temacie:) Termometr i tak już zamówiłam ten który poleciałaś bo na szczęście nie jest taki drogi :)

Pozdrawiam Was serdecznie
 
ania- zależy gdzie chcesz mierzyć tempkę, bo jak w ustach to mozesz mierzysz od początku cyklu, a jak w pochwie to możesz zacząć jak sie skonczy ale nie później niz ok 6 dni cyklu :-p
a termometr może sie przydać dla dzidziusia jesli okazę sie ze jestes w ciązy i nie zdążysz GO nawet użyć hihihi :-p:-p
 
Ilonko mierzę w pochwie...ale kupiłam taki rtęciowy, jednak nie biorę tych wyników pod uwagę. Zrobiłam te 4 dni na próbę :) Oj baaaardzoo bym chciała jak wiele z Nas, żeby przydał się dla dzidziusia. Tylko mnie się wydaje, że już powinnam coś czuć , minęło od owulacji 6 dni. Albo już mam wyrzuty, że za mało się postaraliśmy chociaż nie było innej możliwości. Z drugiej strony to dopiero drugi a właściwie pierwszy cykl taki już konkretniejszy. Robiłam też testy owulacyjne :) Żałuje, ze wcześniej nie zdecydowaliśmy się na dzidzie, ale taka już kolej rzeczy;) Teraz nie ma co żałować:) Ale Wy tu zarażacie siebie na wzajem więc ja też chce się zarazić !!!
 
ania ale w jaki sposób TY chcesz juz czuć ze jestes w ciąży bo nie rozumiem??????????? intuicyjnie ????????? masz DOPIERO 6 dpo, wiec zarodek moze sie jeszcze nie zagniezdził ( przeważnie zagniezdza sie do 7 dni po owulcę a nawet i do 12 dni ) i nie jest wytwarzany hormon beta hcg wiec nie możesz miec jeszcze objawów ciążowych !!!!!!!! :-p:-p:-p także spokojnie :) masz czas na objawy :-D:-D:-D:-D
 
mNo dokładnie zdaje sobie sprawę , że to zbyt wcześnie :) Dlatego taka to paradoksalna sytuacja:) Nie sądziłam, że będę to tak przeżywać i tak się nakręcać od samego początku :) Najpierw człowiek się ochrania, kilka lat stosuje chemie żeby nie zajść w ciąże a później oczekuje, ze to się uda jak na pstryknięcie palcem...:)
 
reklama
ania witam cie na wąteczku wyjątkowo szczesliwym!!!!!!!!
maja widze dzis doła podłapała-TA co zawsze nas wspiera i do pionu prowadzi!!!ale to pewno wina podogy.... ja dziś zmarzłam jak nie wiem dopiero co z miasta wróciłam a w domku tak cieplutko;-)
 
Do góry