reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
bobo poprawiłam linki - ten w empiku kosztował 37 lub 39 zł, nazywał się "dzienniczek ciązy" i ja go znalazłam na dziale poradniki dla rodziców :)
wygląda jak mała książeczka, te z linków są duuużo ładniejsze, ale jak będziesz w empiku to sobie sama zobaczysz :) :-)
 
nie, w empiku jest inne. Ale to co znalazłaś jest super !!!!
Że ja się wcześniej nie otrząsnęłam i nie założyłam czegoś takiego, no cóż :confused:
 
Karola - moja teściowa to generalnie taka poczciwinka, wiesz dostała od życia w d... to i podejście ma zdrowe. Raczej sie nie wtrąca i jest taka serdeczna i ciepła, tylko takie gadanie mnie denerwuje. Przy Alince tez na 2 tyg. przed terminem postawiła wszystkich na nogi, bo może sie wcześniej urodzić - zupełnie bez sensu.
Teraz staram sie od razu ucinać takie gadki, żeby sie nie nakręcała i innych też. Urodzi się wtedy, kiedy przyjdzie na to czas.

Ilonka - dokładnie, najczęściej tak bywa - teściowa poleci do Polski, a maluch wtedy sie urodzi. Ale od początku wiedziała na kiedy mam termin, a że bilet zarezerwowali jej na 2 dni wcześniej... to juz nie moja wina.

Zdjęcie postaram się zrobić na dniach to wkleję.
 
reklama
rozia ale ja chce pamietnik ciazy by kazdy dzien utrwalic a ten co podalas to jest pamietnik dziecka :) taki tez bede miala dla mojego maluszka
bietka a Ty go masz? bo ja chyba kupie ten co pierwszy go znalazlam :)
 
Do góry