reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Dziękuję Wam Kochane, ale tak naprawde ja mam wrażenie, że tego po prostu nie ogarniam i nie mogę udźwignąć. Nie czuję się u sibie, swobodnie i dobrze. Nie odzywam sie i nie biorę udziału w dyskusjach "rodzinnych", bo teściowa raz skrytykowała za to żone parszywca więc ja tam się nie odzywam. Zresztą oni i tak wiedzą lepiej, więc... Musze jakoś zacisnąć zęby i iść dalej. Jeśli nawet sama- to pójdę sama. I tyle. Mam Maleńtasa to sobie w życiu jakoś poradzimy ;)

Miłego dzionka, bo ja to mam mega zapieprz i nie daje rady, a wszystko oczywiście na dzisiaj bo dzisiaj ostatni dzień miesiąca :((( jak ja tego nie lubię!!!
 
reklama
WITAM w mrozny poranek :-)

Karolciu dziekuje ze sie pojawilas kochana. Martwilam sie :-( olej wszystkich i wszystko ciesz sie dzidzia w brzuszku to jest teraz najwazniejsze. Nie warto tracic nerwow na zlych ludzi , mysl tylko o dobrych rzeczach:-)

Agnes no napewno bedzie wszystko dobrze :-):-):-)

Malami z calego serduszka zycze 2 kreseczek :-):-):-)

Dziewczynki a maz tylko w kolko powtarza moze w koncu bedzie coreczka i tak w kolko :sorry::sorry::sorry: on chyba bardziej jej pragnie niz ja a wydawalo mi sie ze bardziej niz ja to nikt nie pragnie :sorry: Jak bylam w ciazy z Szymonkiem a lekarze twierdzili ze cora chodzil caly dumny i powtarzal ze on wiedzial co zrobil :happy::happy::happy: a potem mu troche kopara opadla ha ha. Ja zeby sprowadzic go na ziemie mowie ze co zrobiles to bedzie he he przeciez nie powiem mu ze sama sobie zrobilama he he ( no chyba ze naprawde bedzie cora ) to sie mu przyznam ale po porodzie he he . Narazie to jest moja a w sumie forumowa tajemnica ha ha :-D:-D:-D

Ja sie czuje nadal super (oby tak dalej ) tylko spac i pic :-p apetyt marny ale jak juz to na mieso nie sery .Ale powiedzialam sobie Becia trzymaj fason 40 latek za chwile jak sobie pofolguje w ciazy to sie pozniej nie pozbieram:sorry:

Koniec gadania o sobie dziewczynki ciaza to wspanialy okres w zyciu kobiety prosze myslec pozytywnie zadnych dolin matka zniesie wszystko dla dziecka wszystkie tu planowaly ten stan wiec badzmy szczesliwe wszystkie tego wam zycze i ide latac ale do maszyny. :-D:-D:-D
 
Losiczko, w najgorszym wypadku będziesz bawiła wnusie kochana. Może najstarszy synuś niedługo ci sprawi;-)

Moi teściowie po trzecim synku stwierdzili, że będą czekać na wnusię. Teraz czekają z niecierpliwością na Anielkę:laugh2:
 
witam i ja :)

Karolinko dobrze ze jestes:) nie martw sie tymi kg, to taki radosny okres wiec po porodzie sie bedziesz martwić i chudnąć !!!!!! :)
Małami i co czekasz z testem ??????????? wszystko ładnie wygląda :) wiec ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&
zagubiona kciuki także za wizytę dzisiejszą :) &&&&&&&&&& pewnie masz na ok 15 godzinę tak ????????????
madlen, Katy, jane no ślę fluidki aby ten cykl przyniósł Wam fasoleczkę bo jak widzicie sypią sie u nas teraz ze hoho !!!!!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

U mnie dziś -15 no i zapowiada sie ze mąż chyba zjedzie wcześniej ze względu na te mrozy, no ale sie okażę , ja bym nie płakała :laugh2: :laugh2::)
 
Czesc dziewczeta:))))Na poczatek chcialam pogratulowac wszystkim zafasolkowanym!!!!!!!!!Kurcze przepraszam, za moja nieobecnosc ale najpierw urlop i wyjazd,teraz awaria komputera i troche brak czasu:((
Ale obiecuje wszystko(lub chociaz czesc)nadrobic co by sie zorientowac co i jak,zaraz zmykam do pracy ale po pracy siadam i was nadrabiam.
ja zaczelam nowy cykl,ostatni mial tym razem 36 dni wiec nie najgorzej:)zakupilam tez dokladny termometr owulacyjny i poki co mierze w buzi a po @ zaczne tam:)no i zaczynam w tym cyklu brac luteine co do czego mam chyba wiele pytan ale to moze w trakcie doradzicie co i jak.ok teraz zmykam do pracy,za jakies 4 godz wracam wiec do pozniej!!!!!!
 
zrobiłam i co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamiast drugiej kreski wyszła jakaś plama :-( ale ja głupia jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
asiczka witaj :) fajnie ze sie pojawiłaś :) to czekamy na Ciebie :) wracaj i nadrabiaj :) ( aż nie zazdroszczę tego nadrabiania ) :-p

Małami jak to plama?????????? rozmazało sie ??????????????????? może wyschnie i bedzie dobrze !!!!!!!!!
MOże za dużo kropelek moczu wcisnęłaś bo ja raz tak miałam i test do dupy był niestety
 
Ostatnia edycja:
Karol, wiem, że łatwo mówić, żeby sie nie przejmować. Po prostu niektórzy ludzie tak mają, że roztaczają wokół siebie toksyczna atmosferę. Ale powtarzaj sobie, że rozbisz to dla fasolki, nie możesz się denerwowac i staraj się ograniczać spotkania z teściową:tak:
Łosiczka, jaki masz dzisiaj dobry nastrój:-)
Malami, może test jakiś trefny, bo tempka obiecująca:-) Mocno zaciskam&&&&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ilonka no właśnie rozmazana :( kurka juz sama nie wiem,a teraz siedze w pracy i nie moge fotki wkleić ,chciałam na maila wysłać a tez nie moge wrrrrrrrrrrrrrrr byscie oceniły,nooo moze ten test do dupy !!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
to kup na jutro jeszcze jeden :) teraz juz z tym raczej nic nie zrobisz, bo jak sie zamazało to juz raczej nie bedzie nic widać , no ale moze jednak wyschnie i coś zobaczysz :) trzymam kciuki !!!!!!!!&&&&&&&&&&&&& szkoda ze nie możesz nam przesłać :(((((((((((((
 
Do góry