reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Kiedyś idę sobie spokojnie ulicą z przeciwka idzie koleś typu steryd, mija mnie i mówi: WoooW jakie cycki!! To sylikony?? A ja do niego: To sprawdź!! :-D On :szok: speszył się i odszedł :-D:-D:-D
 
reklama
skad ja to znam ludzie zamiast koncentrowac sie na mnie jako osobie koncentruja sie na nich i najpierw widac je a duzo duzo pozniej mnie
 
losiczka to będziemy razem świętować :-) Ja na weselu a Ty na urodzinkach mężusia z okruszkiem w brzuszku :-)
zZagubiona hehe mam tak samo :-D Jest cyc, potem długo długo nic potem dopiero ja :-D A powiedz mi miałaś problem z wyborem sukni ślubnej? Bo ja się tego boję.
 
Hihihi to czychacie na mnie :-D
okaże sie juz niiiedługo ,chociaz w sobote po boboseksach zrobiło mi sie niedobrze a mój G do mnie z tekstem TY to chyba jestes w ciąży bo masz takie objawy jak ostatnio niedobrze Ci i boli Cie głowa hehehehe


widze ze same imrezki nam sie tu zapowiadają
suonko spokojnie zdążycie ze wszystkim ;)
 
suonko wiesz co nie mialam jedynie co to gdyby nie cycki to suknie miala bym w rozmiarze 38 a tak przez nie 40 heh a tak szczerze to suknie ktora kupilam byla pierwsza ktora przymierzalam weszlam do salonu i od razu wiedzialam ze to ta chodz szczerze to po niej przymierzylam jeszcze troche dla frajdy ;p
i jedyny klopot jaki mialam z suknia to czas bo zaczelam szukac na poczatku marca a w lipcu slub i dziewczyny mowily ze gdybym tydzien pozniej przyszla to bym juz jej nie zamowila dostalam ja 3 dni przed slubem ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczynki, ja tylko na chwilę:-)

losiczka super wieści !!!!! Wiedziałam,że wszystko będzie dobrze:-):-):-) To teraz możesz się już skupić na okruszku:-):-):-) Życzę Ci,żebyś już do końca rozwiązania nie miała żadnych problemów i wszystko się już musi układać:-)

Agnes gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) Malami to teraz trzymam kciuki za nas obie :-)

zmykam do pracy .... papapa
 
Ostatnia edycja:
reklama
suonko a Ty z lubina jestes o ile dobrze pamietam? ja swoja suknie bralam w KATRINIE, i bardzo polecam ten salon :-) ceny normalne babeczki super :-)
a ja mam dzis wizyte u gina i dowiem sie co tam slychac w mojej macicy hihi :-)
agnes kochana gratulacje :-)
 
Do góry