reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Katy, ja jakoś nie rozpamietuję tego, co by było gdyby...Po co sie dołować, tylko ostatni cykl dał mi do myślenia, że może warto by bylo pójśc wcześniej do ginki niż czekać rok, bo jak coś się dzieje, to lepiej teraz zadzialać niż zacząć za rok, prawda? Zobaczymy jak będzie w tym cyklu, to juz mój 6:wściekła/y:
Ja juz zmykam, do jutra, slodkich snów:-)
 
reklama
dzieki dziewczyny za odpowiedzi:) od tego cyklu mierze sobie temp plus testy owu, może tym razem się uda:) powodzenia wszystkim w starankach, aby każda z nas się w końcu doczekała dzidzi;d
 
Pa Dzoana;-)
Polinka zaloz sobie wykres na enpr bedziemy ci pomagac w interpretacji chociaz sama jeszcze nie jestem ekspertka
 
hej dziewuszki, w końcu dotarłam... ale po prostu realizuję nasze postanowienie i byłam na squashu i saunie:tak: super było!!!!
Teraz muszę was nadgonić;-)
 
He he he wiedzialam ze mnie nie zostawisz tutaj na pastwe losu:-)...,.,..,wszystkie juz chyba spia :szok::-D

Zaraz wracam tylko wezme szybki prysznic:tak:
 
Ostatnia edycja:
o kurczę to jak to tak spać???;-)
ale ja jestem jeszcze przez przez jakiś czas.
poczytałam i od razu lepiej się czuję.
a teraz po kolei
GRATULACJĘ losiczka, normalnie prawie się popłakałam jak to przeczytałam.Strasznie się ciesze bo naprawdę tyle co ty teraz stresu i zmartwień masz, że należy się w końcu jakieś światełko w tunelu. I coś czuję, że to dopiero początek dobrej passy. Teraz mąż pracę dostanie i Ty w poniedziałek dowiesz się, że wyniki są ok i wszystko ułoży się tak jak od początku powinno.

krak GRATULUJĘ też Tobie!!! Co za super nowina i to za pierwszym razem!!!!

katy super piosenka, uwielbiam ich, zawsze mnie rozbawią do łez:rofl2:

witaj betty
 
he he he :-D no i zostalysmy we trzy jak 3 muszkieterow :-D.....Jane widzisz nie ma cie caly dzien a tu tyle sie dzieje ze fiu fiu.....ale widze po wykresiku ze ty juz swoja poprcje sportu zaliczylas :laugh2:
Suonko o zesz ty skubana nordic walking?????? Ja kijki zakupilam a nie mam z kim chodzic :-(

Wlasnie sie zalogowalam na FB :)))))


Ps znajomi nas ciagna w przyszly weekend nad morze , kolezanki znajoma udostepnnia nam taka chate za freehttp://www.the-banyan.com/index.html



 
Ostatnia edycja:
Katy - to nie ma się co zastanawiać, byle tylko nie wiało okrutnie i nie lało, ale akurat tego nikt zagwarantować tu nie może.
My mamy wodę na miejscu, ale teraz rzadko kiedy nad nią chodzimy, bo wietrzyska straszne.

A tu ja w roli wielorybka!!!!
 
reklama
Do góry