reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Laski jest 5 rano a ja za sekunde wychodze do pracy, ale musiałam odpalić kompa żeby pochwalić się nowiną.
O 4 rano zrobiłam test ciążowy zwykły o czułości 25 i są ładne II krechy!
Nie mam czasy wejśc na wykres, ale temperatura 36,9
 
reklama
Lori moje gratulacje ;) kochana właśnie jadę do pracy i tak czytam i kurde myślałam ze mi się to śni gratulacje
 
Dzień dobry dziewczynki:-)

Dziś chyba dzień dobrych wiadomości:-) Lorelain gratuluję:-)

Ja oczywiście nie wytrzymałam z drugim testowaniem do środy i jeszcze tempka mnie przestraszyła, więc zrobiłam rano

test (Acon) i wyszła blada kreseczka, trochę ciemniejsza niż ta z soboty:-)

tu zdjęcie dzisiejszego testu
23012012137.jpg23012012138.jpg

a tu ten z soboty
 

Załączniki

  • 21012012133.jpg
    21012012133.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Dzien dobry

Lori
aleee suuuper haha :-D:-):-):-D,co do mojej tempki to.....nie wiem jak od poczatku ten termomert był popsuty to do zeszłego tygodnia tempka jest źle,ale od czwartku nowy termometr i cos tam sie dzieje

no wpadłam tu na chwile i coooo same dobre wiadomości hehe
Bobo gratulacje i szcześcia na nowej drodze :-D

u nas weekend spokojnie ,bylismy u rodziców moich i wczoraj troche na śniegu poszaleliśmy ii na sankach,a dzis pogoda do d.... zmykam do pracy i odezwe sie pozniej

ilonka Jasiek lepiej sie juz czuje???przespaliscie sie troszke??niech mały wraca do zdrowia

Zagubiona no ładne cacko,dziewczyny mają racje fortune bys zbiła na allegro


zmykam teraz i do pozniej

karolekk piękny tescior gratuluję


kłapouszku a co u Ciebie jak po imprezce????? czy widzisz co sie u mnie dzieje???
 
Ostatnia edycja:
Laski jest 5 rano a ja za sekunde wychodze do pracy, ale musiałam odpalić kompa żeby pochwalić się nowiną.
O 4 rano zrobiłam test ciążowy zwykły o czułości 25 i są ładne II krechy!
Nie mam czasy wejśc na wykres, ale temperatura 36,9

OGROMNE GRATULACJE!!!! :-) a jednak wyszły już dziś! wiedziałam że ci sie udało!:-):tak:ciesze się
 
witam
no prosze jak sie pieknie zaczął tydzien :-D
Lori dlaczego mnie nie dziwią te II krechy u Ciebie co ??????????????????????????????????????? :-D hihi GRATULUJE SKARBIE, ALE PRZECIEZ TO JASNE JAK SŁONCE ZEŚ TY PŁODNA NA MAXA !!!!!!!!!!!!! teraz juz bedzie dobrze, bierzesz dupka wiec dzidzia bedzie sobie slicznie rosnąć :-D

Karolek piekne masz juz kreseczki , takze I TOBIE GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Małami mnie zleciał weekend bo byłam z małym n a imprezie rodzinnej u rodziców wiec nie było mi smutno samej w domu bez męza, :tak: Jaś chory niestety dalej, ale dziś juz mniej kasłał w nocy, tzn od 2 do 3 tylko nie spał także źle nie jest !!!!!!!!!!!!!

losiczka jak mały ??????????????
Karolinka dziadki pewnie w 7 niebie co ??????????????

Dziewczyny nie przejmujcie sie kg :p kiedy bedzie czas to sie zrzuci i juz :-)
 
O jakie ładne wieści z rana :-) Lori Gratuluję !!!!!!! :-):-):-)
Karolekk super II krechy :-)
Ja idę do pracy dziewczynki, także do później :-)
 
witam jakie wiesci z rana
lorelain super gratulacje
karolek dla ciebie tez

umnie jeszcze wszyscy spia a ja musialam wstac na jazdy;-)
chce mniec te prawo jazdy juz za soba jeszcze 4 h jazdy i egzamin cos marnie to widze
 
reklama
no i masz Ci los!!!

witam się z początkiem nowego tygodnia i melduję o minionym weekendzie, ale zanim zacznę...

małami- już napisałam Tobie pod wykresem- mam nadzieję, że nie zmarnowaliście tego czasu, bo wszystko wygląda na to, że ten skok to owulkowy był ;)

karolek- ja tam widziałam i na pierwszym zdjęciu sprzed dwóch dni, i na dzisiejszym więc gratulacje!!!

Lori- niecierpliwcu Ty jeden :) Gratuluję i czekam na zdjęcie tych pięknych kreseczek ;)

Bobo- najlepszego na nowej drodze i mam nadzieję, że odezwiesz sie do nas co i jak.

agnes- wszystko wygląda bardzo obiecująco u Ciebie, więc jest nadzieja. A zdjęcia pamiątek możesz zobaczyć w galerii na grupie ;)

no i tak... pojechalam z mężem na zakupy w poszukiwaniu kiecki na imprezy. Przeraziło mnie to, że tak mi mocno w tyłek poszło. Przez 4 miesiące na jedzeniu tłustym u teściowej przybyło mi 4 kg. I naprawde miałam nadzieję zgubić je do wiosny, ale wygląda na to, że dopiero na jesień będę gubić ;) Koniec końców kupiliśmy kieckę- zwykła, prosta, czekoladowa. Impreza na zasadzie standing party czego nie cierpię. Najbardziej smakowały mi owoce w każdej postaci. Reszta była jałowa lub w polączeniu smaków których nie moge zaakceptować ;) Tańcowanie już w spokojniejszym wydaniu niż zazwyczaj. No i buty szybko przebrane na płaskie ;) Wychodziliśmy z imprezy o północy- prawie jak Kopciuszek ;) Na szczęście wynajęliśmy pokój niedaleko, ale sąsiedzi nie mieli ochoty na sen do 4ej nad ranem. Biorąc pod uwagę to, że musiałam wstać o 7ej, bo na 8mą zajęcia- byłam niewyspana. :( Później do rodziców moich. Wręczyliśmy im kartkę- początkowo zdziwieni, zaskoczeni, ale z łezką w oku gratulowali. Mężowi kazali o mnie teraz dbać, a mnie zaczęli traktować jak szklane jajko.... Później uroczysta kolacja i pełno potraw które uwielbiam, więc jadłam wszystko bo byłam tak tego spragniona ;) Niedziela leniwa z wizytami u babć i powrót do domu teściów ok 19ej. Wręczyliśmy im kartkę, ale teściowa sie domyślala, bo nie ukryliśmy wizyty u lekarza, cyce mi urosły, co zauważyla itp ;) Szwagierka przeszczęśliwa, albo udawała... Toasty podnosili a ja zajadalam mandarynki, które teraz są moim ulubionym owocem ;)
Dzisiaj rano na wagę i po obżarstwie u mamy waga w przód- masakra. Musze uważać, bo za dwa i trzy tygodnie imprezy, więc musze sie w kiecki mieścic ;)))

i tyle u mnie...

Miłego dzionka Wam życzę ;)
 
Do góry