reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki w czasie ciaży

Jagoda w brzuchu czy biodrach? :-D
A wczesniej ile miałaś w tym miejscu?

Ja wsumie sie nie mierzyłam, ani nie ważyłam i wole tego nie robic:-D
 
reklama
a ja sama nie wiem na co mam ochotę. Wczoraj objadłam się bigosem i bolała mnie wątroba. :wściekła/y:
A jak jestem w sklepie i mam ochote na kupno lodów to stoje przed lodówka z 10 min i sie zastanawiam które wybrać. I ofkoz wychodzę z niczym.
 
W biodrach mam 100cm, w brzuchu 106cm :szok:.
Gruba jestem :zawstydzona/y: i wyglądam jak w ciąży :nerd:.

Prawdę mówiąc to na koniec ciąży z K. miałam 112cm w brzuszku, więc niewiele więcej :zawstydzona/y:.

A ja nie jestem pewna z tą zdrową żywnością. W pierwszej ciąży tak ale teraz mam jeszcze jedną zachciankę - kolę :zawstydzona/y: i cukierki zajadam :sorry2:, delicje :zawstydzona/y:.
 
cola i slodycze to swoją drogą :-D

Ale.. ja przynajmniej mam teraz większe zapotrzebowanie na owoce niż przed ciążą:tak: Na słodycze zresztą też:-D
 
Ten mój sok pomidorowy to było własnie takie ekstremum...

Medeuska szczaw warto sobie w słoiczki zrobić, moja mam zawsze robi i potem jest jak znalazł...

Co do mrożonek, to ostatnio miałam ochotę na fasolkę szparagowa i kupiłam mrożoną, zjadliwa była...
 
Szczawiu w ciąży nie polecam bo wypłukuje wapń z organizmu a jak wiadomo w ciąży jest zwiększone zapotrzebowanie:eek:;-).
 
Ten mój sok pomidorowy to było własnie takie ekstremum...

Medeuska szczaw warto sobie w słoiczki zrobić, moja mam zawsze robi i potem jest jak znalazł...

Co do mrożonek, to ostatnio miałam ochotę na fasolkę szparagowa i kupiłam mrożoną, zjadliwa była...


Tak zrobie:tak:

Ja kocham fasoke szparagową tak bardzo, że nawet mrożoną zjem:laugh2:

Szczawiu w ciąży nie polecam bo wypłukuje wapń z organizmu a jak wiadomo w ciąży jest zwiększone zapotrzebowanie:eek:;-).


Ale chyba mała ilośc nie zaszkodzi? I tak pewnie nigdzie bym nie znalazła, więc nie będe specjalnie szukac, zrobię sobie koperkową:tak:
 
Jestem wielkim łasuchem na słodycze , ale w ciąży moje upodobania się zmieniły. Odrzuca mnie nawet na widok słodyczy. Z wielką chęcią jadam owoce i krakersy.
 
reklama
Szkoda, że mnie nie odrzuca od słodyczy :sorry2:.

Ja nadal słabo mięsna jestem.
Za to odkryłam gruszki z lidla :-), z włoch i drogie ale jakie dobre w smaku :sorry2:.
 
Do góry