reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zachcianki i to co pysznego robimy do jedzonka ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nadalka bingo, to jest to , co urozmaici nasze pyzy:)) dzięki za suuuper pomysł:)
 
reklama
mam jakiś ciekawy dzień dzisiaj.. na śniadanie zjadłam chlebek z masłem i dżemem jabłkowym, a na obiad pieczone ziemniaczki z .... dżemem jabłkowym.
Co dało końcową liczbę zjedzonego w ciągu jednego dnia 1 ( słownie JEDNEGO ) słoika dżemu jabłkowego :p

Ale co ja poradzę jak na nic innego nie mam ochoty jak na smażone jabłka :-)
 
ja nieśmiało zaglądam do was póki jeszcze głodna nie jestem co bym monitora nie ośliniła :)
no i teraz zastanawiam się po co, no po co to zrobiłam po to chyba żeby zobaczyć że fasolinka serwowała wczoraj śmietanę i truskawki a mnie tam u niej nie było :D
 
fasolinka powinnaś dostać zakaz pisania o takich rzeczach :szok: obiad marzenie :szok: !!

ja dzisiaj chyba po prostu trzasne naleśniki , może zrobie je z czekoladą i bananem ;) , albo z parówką i serem (chociaż chciałam unikać parówek...) no albo z czymś innym jeszcze ;D
 
właśnie chciałam napisać, że w biedrze są mrożone truskawki wielokrotnie tej zimy robiłam sobie makaron z truskawkami, miły letni lekki posiłek i jak szybko się robi:)
Ja na dziś pomysłów brak... może pierogi z truskawkami?:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry