reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

dobrze, dobrze :-) że nie po tatusiu bo tatus ma cos takiego: ząb- poczekaj chwile, ząb- poczekaj chwilę....... ładne ząbki ale potworne szczerby!
On oczywiście tłumaczy to tak, że ludzie ze szczerbami miedzy zebami maja większe powodzenie:-) no nie wiem ;-);-)
 
reklama
maarta coś w tych zębach z przerwami jest.
A jak zaczełam czytać Twoją wypowiedź to wybuchłam śmiechem
z tego ząb poczekaj ząb poczekaj.
Bo mojej siostry szef ma na nazwisko Poczekaj.
Jak brał ślub i do jego żony dzwoniła znajoma i się pyta to jak teraz maszna nazwisko a ona odpowiada Poczekaj.
Koleżanka znów się pyta to jak się nazywasz
Żona odpowiada Poczekaj i tak kilka razy pytanie i w końcu sie koleżanka pyta jeszcze raz to co nie wiesz jak masz na nazwisko.I znów dostaje odp.Poczekaj.W końcu uwierzyła jak zobaczyła dowód osobisty.
 
hihi dobre z tym Poczekaj :-)
ze mną w podstawówce uczył sie chłopak o nazwisku Cipkowski;-) zgadnijcie jaka miał ksywe??
 
Joaśka no może w tych szczerbach cos jest bo w końcu przeciez mężowi udało sie mnie poderwać;-);-);-)
 
A ja miałam na nazwisko Psuja i uwiebiałam je.
Zreszta do tej pory większośc znajomych woła na mnie Psujka.
A z kuzynem mieliśmy otworzyć zakład "Psuja & Psuja Naprawy AGD"
 
strzał w dziesiątke z nazwą:-) wogóle fajne masz nazwiska Joaska!!! Ja mam duzo znajomych z nazwami zwierząt w nazwisku:-) Misiek, Zając, kolega też nazywa sie Baran, Sokół, Czajka..... jedna kolezanka zawsze sie wkurzała bo nazywała sie Ewa Mucha i sie cieszła ze jak wyjdzie za mąz to zmieni nazwisko i zmieniła na Dudek:-)
 
Stresu nazwiskowego nigdy nie miałam. Teraz jesteśmy Barankami z małą owieczką. Żebyście widziały ile owiec zabawkowych w domu mamy + koszulki + talerzyki... Całe stado!
Siostra też w zwierzyniec będzie uderzać ;p

I co by tu... żeby do zębów wrócić ;p
 
reklama
Woloszki gratulacje ,gratulacje dla Majeczki!!ja tez zazwyczaj zauwazam zebula jak juz jest.I tak sie stalo wczoraj.Franko na stanie ma 9 zebulkow.Dolna troja poszla.
Joasia,Maarta doczekacie sie,doczekacie malych kornikow pod dachem ;-) a ponoc im pozniej tym zabki bardziej zmineralizowane i zdrowsze.
JoaskaBoskie nazwisko!!!!poprostu rewelka!!!! no i nazwa handlowa miodzio...;-)
a co do tematu szczerbowo -zebowego moje dziecie ma lopaty i przerwe...czyli dwa w jedznym.dobrze ze to mleczaki ;-)
 
Do góry