reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

ojoj i jak Mati znosi to zabkowanie??

dziewczyny ja mam troche glupkowate pytanie..jak zabek wychodzi to tak na srodku dziasełka czy z kraja?
u nas sie cos pojawilo...ale sama nie wiem ;-)
 
reklama
Hmmm a nie jest tak że jak ząbek zaczyna iść to pojawia sie taka gulka na dziąsełku a jak juz jest blisko to dopiero pojawia sie biała kreska?czy ja w ogóle dobrze zrozumiałam?Bo ja dzis spałam tylko 3 godziny w nocy:dry:
 
U nas tez nic.Biale plamy na dziaslach u dolu zobaczylismy juz jakies 3 miesiace temu i od tamtej pory ida w zolwim tempie,ale ida. Juz mamy zgrubienia i szparki u gory dziasel. Podobno ja mialam pierwsze zeby i siadalam dopiero w 8 miesiacu, wiec mysle,ze Bartek sie do mnie wrodzil. No i mam nadzieje,ze zeby bedzie mial po mnie, bo mam ladniejsze i sie nie psuja :-D ;-)
 
Na pocieszenie czekających...jak jeden pójdzie reszta idzie hurtowo...Dziś mamy kolejnego zębola :-)Lewa górna jedynka już jest mega blisko...
 
reklama
Do góry