reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

jak juz sie chwalimy zebami to my mamy 14 perełek Zdjęcie071.jpg
 
reklama
Gratuluje wszystkim zeboli :)
Nuna jestem w szoku!!!!14 perelek...Rekordzista w zabkowaniu z twojego Oskarka!!!
 
A u nas chyba idą górne trójki. W sobotę mieliśmy koszmar, bo po raz pierwszy miała totalny dzień marudy. Jest katar, totalne zatwardzenie i spuchnięte dziąsła.
 
No to moja Livia indywidułum tylko dwie dolne jedynki,dziasła straszne szeroki rozpulchnione i Zre wsdzystko bidulka
 
Gośka Michał dołącza do Livci:tak: choć nie powiem czy na 100% bo nie mogę wyczuć, czy zębiska wylazły czy nie, a widać, że będą wyłazić (wylazły?) górne jedynki i dolne dwójki:dry:
 
A u Misi od 4 m-cy nic a nic sie nieruszylo..jak miala 2 dolne jedynki, tak zostalo:baffled: Czy to nie dziwne?:rofl2:
 
reklama
nie dziwne, przyjdzie pora na kolejne:tak: my się powoli wypisujemy z dwuzębnych króliczków, dwójka dolna jednak się przebija:tak:
 
Do góry