reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

jak juz sie chwalimy zebami to my mamy 14 perełek Zdjęcie071.jpg
 
reklama
Gratuluje wszystkim zeboli :)
Nuna jestem w szoku!!!!14 perelek...Rekordzista w zabkowaniu z twojego Oskarka!!!
 
A u nas chyba idą górne trójki. W sobotę mieliśmy koszmar, bo po raz pierwszy miała totalny dzień marudy. Jest katar, totalne zatwardzenie i spuchnięte dziąsła.
 
No to moja Livia indywidułum tylko dwie dolne jedynki,dziasła straszne szeroki rozpulchnione i Zre wsdzystko bidulka
 
Gośka Michał dołącza do Livci:tak: choć nie powiem czy na 100% bo nie mogę wyczuć, czy zębiska wylazły czy nie, a widać, że będą wyłazić (wylazły?) górne jedynki i dolne dwójki:dry:
 
A u Misi od 4 m-cy nic a nic sie nieruszylo..jak miala 2 dolne jedynki, tak zostalo:baffled: Czy to nie dziwne?:rofl2:
 
reklama
nie dziwne, przyjdzie pora na kolejne:tak: my się powoli wypisujemy z dwuzębnych króliczków, dwójka dolna jednak się przebija:tak:
 
Do góry