reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

reklama
Piotrusiowi prześwituje górna lewa jedynka, lada moment się przebije ;-) To stąd te niespokojne noce... Oby szybko wyszła druga, bo nie wydolę :-p
 
To co, już tylko moja została bezzębna? :-p :-D

Moja też jeszcze nic nie ma. Wczoraj tak strasznie płakała, że jej posmarowałam dziąsła bo już nie wiedziałam co robić, ale nie wiem czy to ząbki czy co innego ją bolało. Ostatnio szaleje grypa żołądkowa, oby mała jej nie załapała... :szok:
.
 
Wiktoria ma dalej dwie dolne jedynki i na razie nic nie widać, kurcze myslałam że to szybciej bedzie z tymi zebami że jedne za drugimi bedę szły jak u mojej kumpeli synka, jakoś mi sie nie uśmiecha mieć przez dłuzszy czas nieprzespanych nocek.
 
Gwiazdełka od kilku dni co chwilę trzyma rączkę w buzi i bardzo się ślini. Zastanawiam się czy to zapowiedź jakiejś perełki czy fałszywy alarm :-D
 
Gwiazdełka od kilku dni co chwilę trzyma rączkę w buzi i bardzo się ślini. Zastanawiam się czy to zapowiedź jakiejś perełki czy fałszywy alarm :-D


Całkiem prawdopodobne tym bardziej w związku z tym co napisałas w wątku o jedzeniu :tak:. Tak że Agutek - szykujcie się :-):-D

Mateuszowi chyba też kolejne idą bo ostanio wygląda jak piesek z wiszącą z buzi śliną ;-):-)
 
ile wasze dzieci maja juz zabkow bo moj synus ma 2 jedynki dolne i na razie nic nie widac a od wczoraj jest marudny 1 zabek wyszedl w pazdzierniku 2 w listopadzie myslalam ze jak zaczely wychodzic to beda szly a tu nic:baffled:
 
reklama
Do góry