reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Mamy lysolkow i bezzebnych maluszkow nie martwcie sie!!!!
Michalku gratulacje czterech zabkow!!!! Czekamy az troche podrosna i mamusia pochwali sie nam swoim 4 zebnym kroliczkiem!!!!

Oczywiście, żesię pochwali!!! Musi tylko namowić ciocię, aby przywiozła cyfrówkę, bo u nas tego wynalazku niet :no: A górne jedynki juz kłują jak nie wiem co. Michaś wszystko gryzie :szok:
 
reklama
:-D :-D :-D Dobre Agatko ,u nas może nie łysy ale bezzębny a wścieku dostaje za trzech szkrabów:-D :szok:
Gratulacje Zuziu dwóch ząbków i oczywiście duże brawa dla Michasia czteroząbkowca:-D :-D .Niech wam rosną zdrowe i proste:-)
 
Sama już nie wiem,co myśleć. Dolne jedynki szły bezboleśnie, nawet nie wiedziałam, że Michaś ząbkuje. Górne...szkoda słów, płakał, marudził, nawet raz miał stan podgorączkowy. Są na razie tycie, jakiś milimetr, a on...dziś znowu płaczliwy. Zaglądam do paszczęki, a tam...rozpulchnione dziąsła tam, gdzie dolne dwójki.Czy to możliwe?:confused: Czerwone,twarde, a Michaś jeździ po nich palcami. Oszaleję, jak nie prześpię kolejnej nocy :eek: Czy to możliwe,ze te dwójki juz sie pchają? Jeśli tak,to iedługo wszystko będzie pogryzione, bo teraz jest okropnie. Wczoraj dorwał mój podręcznik klasy 5 i...odgryzł kawałek kartki:szok: Gorzej, ze on ze szkolnej biblioteki :confused: Czy to mozliwe, ze 2 wychodzą?
 
kwiatywewłosach możliwe:tak:;-) dużo cierpliwości życzymy, pomyśl że im szybciej wyjdą tym szybciej będziesz miała spokój;-) u nas na razie nie ma nic i chyba w najbliższych dniach nie będzie:dry::laugh2:
 
a przy okazji (już wcześniej pisałam) ponoć jedynki najmniej bolą:eek: dopiero boczniaki dają popalić:szok:
 
reklama
Gratulujemy serdecznie wszystkim ząbkowiczom!! Szczególnie Michasiowi - ho ho 4 zębole to już nie przelewki ;-)
 
Do góry