reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Ewela, gratulacje bialej kropeczki, ktora niedlugo pewnie bedzie zabkiem:tak: I czekamy na zdjecia Marcela:-)
 
reklama
Hej, dzięki za odpowiedzi, postaram się zaglądać tu jak najczęściej, dzieląc się z Wami swoimi spostrzeżeniami odnośnie Marcela. Jednakże do tej pory jak zaczynałam jakiś wątek Marcel nie pozwalał mi go dokończyć. Dziś też jest marudny a kreseczka nadal jest widoczna. Już nie mogę się doczekać. No cóż dalej obserwuję..... a teraz śpi cicho sza...:) z zegarkiem na ręku ma 3 drzemki po 40 min i nic więcej:(
 
Gratulujemy i my. U nas cisza na froncie i ja na powaznie sie zastanawiam czy temu mojemu dziecku zabki kiedys wreszcie wyjda bo pluje juz od ponad 2 miesiecy i szal gryzienia nie przechodzi, wszystkie gryzaczki sa do bani natomiast rewelacja jest zyrafa Sophie ktora mala dostala pod choinke. Pokaze wam na zdjeciu, wlasciwie moglaby spokojnie sluzyc za zabawke do kapieli, jest gumowa, piszczy, latwo sie ja chwyta i ma zakie super dlugie nogi i szyje i rozki, ktore jak nic pasuja do masowania dziaselek!
 
nic się ie martw jagusia,u nas też cicho sza, a Oliwierek wszystko dalej wcina i jak mu masuję dziąsła to az buźkę otwiera z zadowolenia! A dzieki Sophie Julinek sobie ulży!
 
U nas też ani widu ani słychu, a ślini się przeraźliwie... A jak chce jej obejrzeć dziąsełka to wywala jęzorek i tyle z oglądania, a jak chce jej pomasować palcem to jęzorkiem wypycha mi palca i się śmieje:-D
 
U Zuzinka ząbków też nie widać ale tylko jej dać pale...Śsie i gryzie jak szalona...Nakładamy wcześniej na palce te nakładki ze szczoteczką a Młoda aż się śmieje ze szczęscia...Mario twierdzi,że Zuzine dziąsełka są jak y ryby-ja tam nie wiem bo nigdy żadnej rybce paluchów do pyszczka nie wtykałam;-)
 
reklama
Do góry