reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Aneczko-może dopiero jak Danonkowi w 9-tym mcu wyjdą... ale nie było aż tak żle-dostał gorączki w środę, trzymało aż do niedzieli razem z wysypką-to chyba słynna trzydniówka-a w niedzielę rano na otarcie łez matce i sobie pokazał ząbek he he
 
reklama
U nas dalej zebow nie widac..a Brianek coraz bardziej marudny i zly..od dzis zaczne mu zelik stosowac.ile jeszcze zosatlo bezzebnych szkrabikow??:)?
 
Adrianek nadal nie ma ani jednego ząbka, czekamy :-)
Wydaje mi się że już niedługo bo okropnie się ślini i rączkami grzebie w buzi dosyć często ja już też zaopatrzyłam się w żelik na wszelki wypadek ;-)
 
Ile zębatych króliczków nam przybyło!!!Buziaki dla wszystkich!!!I dla tych co czekają na zębolki też!!!
 
U nas od dwóch dni heja z dziąsłąmi ,mały nie chce nic jeść ,tylko pije dużo płynów ,jestem już strasznie umordowana tym wstawaniem w nocy ,górne idą ,dolne już są
 
Wszystkim zębatym dzieciaczkom i tym oczekującym na zębolki życzymy bialutkich zębolków i przede wszystkim jak najmniej marudnych dni..:-):-)
 
Sliczne zebacze z tych naszych pociech!!! Gratuluje wszystkim nowym wlascicielom perelek!!!
Oskarku super gryzon z Ciebie!!!

U nas noce polegaja na przerzucaniu sie z jednego konca lozka na drugi ale to chyba wina tego 6 zabka (gornej prawej dwojeczki) bo juz ja widac ale z przebiciem jakos walczy!!!
 
reklama
Gratulujemy wszystkim właścicielom nowych ząbków, u Michałka lewa dolna jedynka prawie na zewnątrz ale niestety prawie robi wielką różnicę :-D
 
Do góry