reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbkowanie,czy to już? jakie objawy?

reklama
Ja i Kornelek również dołączamy się do gratulacji.
Ja gdzieś usłyszałam,że kto pierwszy zobaczy ząbka ten kupije dziecku prezent(może być taki symboliczny ale kupić powinien).U nas wychodzi druga górna jedynka i górne dwójki,narazie Kornelek znosi to dzielnie.
 
Adasiowi dokładnie 3 sierpnia wyszła lewa dolna jedynka! :laugh: Nie odzywałam się tak długo bo z powodu remontu miałam rozebrany komputer na części pierwsze i poskładany do kartonu, ale na szczęście u nas na piętrze już koniec. Jeszcze tylko malowanie4 drzwi ale mi nie będzie przeszkadzać bo jutro wyjeżdżamy na tydzień w góry. ;)
 
ania_77 pisze:
Nam dziś pan doktor powiedział że jeszcze parę dni a powinny wyjść górne jedynki (już jedną widzę przez dziasełko) i dolne 2. Też używam szczotki na palec i przegotowanej wody. Tylko że Marcin jest teraz na takim etapie że wszystko co trafia do jego buzi jest przygryzane dolnymi zębami: mój palec nosi juz ślady jego uzębienia i szczotce też się oberwało ;)

Małgosia też z dumą i radością pozwala szczotkować silikonową szczoteczką dwie dolne jedynki...
 
PYcha super uśmiech! ;D

Kasia ma dwa ząbki i z myciem czekam choć na kolejne jedynki, żeby było po czym "szorować" :laugh: Ale za to moja córeczka uwielbia gryść szczoteczkę, najchętniej moją i to zaraz po tym jak ja umyję i pachnie mięta... Tyle w tym dobrego że się bawi, a ja nigdy w życiu nie miałam próchnicy którą podobno można się "zarazić" ?! Tak czy siak musze jej kupic jej własną ;D
 
My zaczynamy szorowanie teraz, bo po pierwsze Małgosia badrzo lubi takie pieszczotki przed spaniem, a po drugie teraz łatwo wypracować zwyczaj mycia ząbków przed spaniem.
 
Na wczasach wyszedł nam drugi ząbalek- dolna prawa jedynka, a wychodzi chyba jeszcze jeden tym razem góra. Jak się sypnęło to wszystko na raz. Z Adasiem nie da się wytrzymać taka maruda. :(
 
U nas chyba w końcu wyszła górna prawa jedynka. Młody przez kilka dni był ciężki w codziennym obcowaniu ale już jest lepiej. Ale ciągle nie mam pewnoście że już ząbek przebił się przez dziąsełko tylko widzę że jest w tym miejscu bardzo rozpulchnione i widać już coś białego ale niestety Marcin nie pozwala włożyć sobie nic do buzi i nawet w trakcie smarowania żelem protestuje poprostu gryząc mnie dolnymi ząbkami ;)
 
eg ,ania_77 gratki :D

my mamy 7 ząbka! lewa górna dwójka ;D .
falakg5.gif
.
 
reklama
Do góry